Charlize Mystery trzyma buty w lodówce
ONS

Charlize Mystery pokazała kolekcję butów. Trzyma je razem z kiełbasą?

Charlize Mystery trzyma buty w lodówce
ONS

Kilka tygodni temu blogerki modowe urządziły bitwę na kolekcje swoich butów. Na Instagramie Jessiki Mercedes i Maffashion pojawiły się zdjęcia z ich szaf, wypełnionych po brzegi szpilkami, kozakami i setkami innych dodatków. Przypomnijmy: Maffashion też pokazała swoją kolekcję butów. Przebiła Jessikę

Do tego grona dołączyła również Charlize Mysteryktórej blog cieszy się trochę mniejszym zainteresowaniem niż koleżanek po fachu. Karolina Gliniecka może pochwalić się sporym sukcesem. Fashionistka zaprojektowała buty dla francuskiej marki Sarenza (dla tej samej co Jessica Mercedes rok temu). Kolekcję postanowiła wypromować w oryginalny sposób - na Instagramie pojawiło się zdjęcia, na którym jej buty umieszczone są w... lodówce! Zakładamy, że w niej przechowuje również jaja i kiełbasę.

Czy taki sposób przyciągnie klientów? A może to kolejny post sponsorowany? W końcu w blogosferze Gliniecka znana jest z przyjmowania wszystkich ofert współpracy jakie dostaje na e-meila.

Ciekawe jak będzie reklamowała swoją książkę. Jej kreatywność zaczyna nas przerastać... Zobacz: Charlize Mystery wydaje... książkę. Branża już się z niej śmiejeCharlize Mystery i jej mieszkanie: 

Więcej na temat Charlize Mystery
Przeładuj

W przeszłości Doda została Miss... Tytuł wybłagała jej mama? Musicie usłyszeć tę historię

zobacz 00:36