Charlie Sheen w garniturze
East News

Z OSTATNIEJ CHWILI Charlie Sheen potwierdza: "Jestem nosicielem wirusa HIV. Płaciłem ludziom za milczenie"

Charlie Sheen w garniturze
East News

Charlie Sheen potwierdził doniesienia mediów, że jest nosicielem wirusa HIV. Aktor zgodził się na szczery wywiad w amerykańskiej śniadaniówce "Today". Wyznał też, od kiedy wie o chorobie oraz czy możliwe jest, że zakaził wirusem HIV wiele kobiet.

Charlie Sheen jest nosicielem wirusa HIV

Kontrowersyjny aktor, znany m.in. z serialu "Dwóch i pół", zdecydował się na szczere wyznanie w programie na żywo. Charlie Sheen otwarcie przyznał się, że jest nosicielem wirusa:

Rzeczywiście jestem HIV-pozytywny . To trzy litery, które ciężko zaakceptować - powiedział.

Charlie Sheen powiedział, że wirusa HIV zdiagnozowano u niego cztery lata temu. Aktor trafił do lekarza, gdyż cierpiał na dokuczliwe migreny oraz bardzo się pocił. Podejrzewał u siebie raka mózgu, jednak wnikliwe badania lekarskie wykazały zarażenie wirusem HIV.

Wszystko zaczęło się od rozdzierających bólów głowy. Silne migreny powtarzały się, budziłem się zlany potem w kompletnie mokrym łóżku. 3-4 razy zostałem w nocy przewieziony na ostry dyżur do szpitala. Myślałam, że to guz mózgu, myślałem, że to koniec. Aż w końcu po serii badań, lekarze weszli do pokoju i bum! - wyznał Sheen.

Od tej pory Sheen starał się ukryć ten fakt, między innymi płacąc ludziom za milczenie. Podobno kwoty miały iść w "miliony", nad czym gwiazdor ubolewał, mówiąc, że to pieniądze odebrane jego dzieciom. Aktor poinformował jedynie kilka najbliższe, godnych zaufania osoby. Przytoczył sytuację z prostytutką, która zrobiła zdjęcie jego lekom i groziła, że sprzeda je do tabloidów. Uciszyły ją pieniądze.

Myślę, że uwolniłem się dziś z więzienia - powiedział aktor.

Czy aktor mógł zarazić wiele kobiet?

Charlie Sheen, znany z hulaszczego trybu życia, twierdzi, że poinformował wszystkie swoje partnerki seksualne o HIV. Od czasu diagnozy aktor miał mieć tylko dwa stosunki seksualne bez zabezpieczenia. Obie kobiety miały wiedzieć o jego nosicielstwie. Aktor słynął z licznych romansów. Miał na swoim koncie także inne skandale. Oskarżano go m.in. o stosowanie przemocy wobec kobiet, a także prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Kilkakrotnie lądował na odwyku.

Sheen poprosił o wsparcie

Na światło dzienne wypłynęły także informacje o tym, że rodzina aktora już pół roku temu sięgnęła po pomoc do Howarda Bragmana, specjalistę od zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz publicystę, który potwierdził doniesienia:

Mówienie o tym nie jest dla niego specjalnie łatwe. Wiele go kosztowało trudu, by znaleźć w sobie odwagę i o tym powiedzieć. Wiem już o tym od bardzo dawna i współczuję mu jego bólu. To ważna lekcja, którą mam nadzieję, wykorzysta i zrobi z tego pożytek. Ta choroba bowiem może dotknąć każdego - powiedział -Bragman na łamach portalu people.com.

Aktor był trzykrotnie żonaty: z modelką Donna Peele, z aktorką Denise Richards z którą ma dwie córki Sam i Lolę Rose oraz z aktorką Brooke Mueller z tego związku ma bliźnięta Boba i Maxa.

 

Zobacz też: Kwaśniewska, Fijał i Cegielska zachęcają do testu na HIV [WIDEO]

 

 

Charlie Sheen wyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, będąc gościem porannego programu

 

Charlie Sheen w garniturze
East News

 

Charlie Sheen z byłą żoną, Denis Richards. Kobieta podobno jest całkowicie zdrowa. Podobnie jak ich dwoje dzieci

 

Charlie Sheen, Denise Richards
ONS

Więcej na temat Charlie Sheen
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44