Cezary Żak zafundował sobie sporą metamorfozę! W sieci pojawiło się zdjęcie na którym aktor zaprezentował swój nowy wizerunek. Katarzyna Żak opublikowała wspólną fotkę z mężem, a internauci zachwycili się wyglądem gwiazdora serialu "Ranczo". Zobaczcie sami! Cezary Żak naprawdę prezentuje się świetnie.

Reklama

Cezary Żak z "Rancza" zapuścił brodę

Cezary Żak to zdecydowanie jedna z największych gwiazd uwielbianego przez Polaków serialu "Ranczo". Aktor w hicie o mieszkańcach Wilkowyj zagrał serialowych braci bliźniaków- wójta i księdza. W "Ranczu" wystąpiła również żona aktora, Katarzyna Żak, która zagrała Solejukową. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że być może już wkrótce powstanie film fabularny i jego trzyodcinkowa wersja serialowa. Czy tak się stanie? My mocno trzymamy kciuki! Zanim jednak rozpoczną się prace nad produkcją, fani mogą oglądać m.in. Cezarego Żaka i jego żonę Katarzynę w teatrze.

Ostatnio Katarzyna Żak na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z Torunia, gdzie razem z mężem zagrali w spektaklu "Serca na odwyku". Fani aktorskiej pary od razu zwrócili uwagę na nowy look Cezarego Żaka, który zapuścił brodę.

Internauci są zachwyceni metamorfozą aktora!

- Super para ❤️ panu Cezaremu dobrze z bródką
- Super brodka
- Bardzo męski i korzystny wygląd p. Cezarego. Pani Kasia urocza jak zawsze. ????????
- zmiana na plus Cezarego super jak to mówią miłość odmładza ????????????- komentują fani.

Bartosz Krupa/East News

Zdecydowanie zgadzamy się z opinią internautów- Cezary Żak z brodą wygląda naprawdę bardzo dobrze! Wy również tak uważacie?

Zobacz także

Zobacz także: QUIZ dla fanów serialu "Ranczo"! Kto to powiedział... Ksiądz biskup Piotr, czy wójt senator Paweł?

Reklama

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że być może wkrótce ruszą prace nad filmem "Ranczo". Ciekawe więc, czy serialowy wójt i ksiądz z Wilkowyj również będą nosić brodę ;)

East News
Reklama
Reklama
Reklama