Cezary Pazura bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych aktorów, który przez lata miał okazję współpracować z największymi nazwiskami polskiej sceny artystycznej. Grał z takimi osobami, jak m.in. Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Marek Kondrat czy Janusz Gajos. Teraz jednak pokazał fotografię z Januszem Chabiorem i wywołał falę komentarzy.

Reklama

Cezary Pazura i Janusz Chabior w spektaklu "Ożenek"

Na bazie ról Cezarego Pazury wychowały się całe pokolenia. Dla jednych jego najważniejszymi produkcjami były wczesne filmy Władysława Pasikowskiego, z kolei dla nieco młodszych odbiorców jest on królem komedii, czyli "Kilerem", Cezarym z "13. Posterunku" czy Fredem z "Chłopaki nie płaczą". Najmłodsi natomiast kojarzą go z kanału na YouTube oraz jako "speca od czarnych charakterów". On sam uważa jednak, że to inny aktor jest w tym prawdziwym mistrzem.

- Nie ryzykowałbym stwierdzenia, że jestem specem od grania gangsterów. Dla mnie etatowym gangsterem polskiego kina jest w tej chwili mój kolega z garderoby Janusz Chabior, którego podziwiam. Wystarczy, że się odezwie, a człowiek już się go boi - mówił Cezary Pazura w rozmowie z Łukaszem Muszyńskim dla portalu "Filmweb".

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Cezary i Edyta Pazurowie o wolnym czasie. To córka planuje im atrakcje

Wiadomo, że Cezary Pazura i Janusz Chabior od lat się znają. Wspólnie cały czas występują także w Teatrze 6. Piętro w spektaklu "Ożenek", który miał swoją premierę w 2017 roku. Teraz kultowy aktor opublikował w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie. Na czarno-białym ujęciu widać zrozpaczonego Chabiora, który trzyma się okrycia Pazury.

- Sześć lat temu jeszcze nieśmiało próbowaliśmy ???? Teraz już starzy (starsi) wyjadacze - napisał pod fotografią Cezary Pazura, oznaczając dodatkowo Janusza Chabiora oraz Teatr 6. Piętro i dodając hasztag "Ożenek".

Zobacz także: Cezary Pazura ma wyjątkową relację z dziećmi: "Staram się dzieciaków nie zawodzić"

Zobacz także

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy zasugerowali się jedynie smutną fotografią bez czytania opisu i zmartwieni pytali: "Coś się stało Panu Januszowi?". Wiadomo jednak, że Cezary Pazura odnosił się do granego przez nich od sześciu lat spektaklu. Okazało się, że wielu internautów miało już okazję oglądać ich na scenie i są pod wielkim wrażeniem ich talentu.

- Panowie, wychowaliście Polskę;

- Ożenek gracie absolutnie genialnie! Polecam każdemu;

- Genialna sztuka! Kto nie był, ten trąba;

- Dwie ABSOLUTNIE KULTOWE postacie;

- Pokazano piękną sztukę aktorską;

- Moi ulubieni aktorzy;

- Byliśmy z mężem na "Ożenku" w panów wykonaniu i to był sztos - czytamy w komentarzach.

Reklama

Jesteście ciekawi tej sztuki?

Michal Zebrowski/East News
ONS
Reklama
Reklama
Reklama