Od kilku miesięcy wielkie kontrowersje w polskim show-biznesie wzbudza Caroline Derpienski. Modelka sama przyznała, że chce namieszać w polskich mediach i na razie jej się to udaje. Nie stroni od dyskusyjnych wypowiedzi, które przyciągają uwagę dziennikarzy i szokuje pozwami wystosowanymi w inne celebrytki. Teraz okazuje się, że od jesieni mogła być gwiazdą Polsatu.

Reklama

Caroline Derpienski mogła wystąpić w "The Real Housewives. Żony Warszawy"

O modelce, która podobno przez lata mieszkała w Miami, jest od niedawna bardzo głośno. Caroline Derpienski - bo o niej mowa - zgromadziła w swoich mediach społecznościowych 7 milionów obserwujących, czyli o 1,5 miliona więcej, niż nawet Anna Lewandowska. Choć krążą spekulacje, że część z nich jest fejkowa, nie można zaprzeczyć, że celebrytka cieszy się dużym zainteresowaniem. Teraz media obiegła informacja, że modelka mogła od najbliższego sezonu zgromadzić jeszcze większą liczbę fanów, dzięki show na antenie telewizji Polsat. Nie zdecydowała się jednak na współpracę.

Instagram/Caroline Derpienski

Zobacz także: Caroline Derpienski podejmuje kroki prawne. Wszystko przez film z Katarzyną Nosowską

Już 6. września na antenie telewizji Polsat pojawi się popularne na świecie show "The Real Housewives". Format jest znany m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Niderlandach, na Węgrzech, w Grecji czy Stanach Zjednoczonych. W polskiej edycji - zwanej "Żony Warszawy" - weźmie udział osiem uczestniczek, które przed kamerami będą prezentować kulisy swojego życia. Jedną z nich miała być Caroline Derpienski.

- Rozmawialiśmy z nią wstępnie, by dołączyła do dziewczyn już po pierwszych odcinkach. To było jeszcze przed aferą z Katarzyną Nosowską. Gdy to wybuchło, to w sumie cieszyliśmy się, że nie mamy jej na karku. Nawet dla nas okazuje się zbyt kontrowersyjna - powiedziała osoba z Polsatu w rozmowie z "Plotkiem".

Instagram @carolinederpienski

Zobacz także: Caroline Derpienski o swoim partnerze miliarderze. Dlaczego go nie pokazuje?

Zobacz także

O tę samą kwestię dziennikarze "Plotka" zapytali również Caroline Derpienski. Modelka potwierdziła informacje, że rozmawiała o swoim udziale w show Polsatu. Z jakiego więc powodu - według niej - nie doszła z produkcją do porozumienia?

- Dowiedziałam się, jaka jest obsada, uczestniczki. Nie jest to mój poziom i na pewno nie czułabym dobrej atmosfery. Nie odpowiadały mi też warunki, jakie narzuciła mi produkcja - powiedziała Caroline Derpieński.

Reklama

Chcielibyście ją zobaczyć w "The real Housewives. Żony Warszawy"?

Instagram/Caroline Derpienski
Reklama
Reklama
Reklama