Camilla Parker Bowles Camilla Parker Bowles Camilla Parker Bowles Camilla Parker Bowles Camilla Parker Bowles
Camilla Parker Bowles
ONS
1/7
Camilla Parker Bowles
ONS

Camilla Parker Bowles jednak nie jest ciężko chora? Zaledwie tydzień temu świat obiegła informacja, że żona księcia Karola choruje na nowotwór wątroby, a stan jej zdrowia określano jako ciężki. Amerykańska gazeta "Globe" pisała wręcz o tym, że księżna Kornwalii umiera. Jak się okazuje, te dramatyczne doniesienia były mocno przesadzone. Camilla Parker Bowles po po raz pierwszy pojawiła się publicznie po ogłoszeniu informacji o jej rzekomo złym stanie zdrowia. Księżna wzięła udział w uroczystości "Women of the Year", która odbywała się w Londynie. 

 

Zobacz też: Księżna Diana przyłapała księcia Karola z Camillą na... To musiało być straszne!

 

Jak wyglądała? Zobaczcie fotogalerię!

 

Polecamy: „To był okres, którego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi”. Camilla Parker Bowles szczerze o romansie z Karolem

2/7
Camilla Parker Bowles
ONS

Księżna Kornwalii wyglądała zdrowo i promiennie. Niemal nie przestawała się uśmiechać. Chętnie rozmawiała z uczestniczkami uroczystości, wygłosiła nawet specjalne przemówienie. W zachowaniu księżnej nie dało się dopatrzyć jakichkolwiek oznak poważnej choroby.

3/7
Camilla Parker Bowles
ONS

Camilla Parker Bowles tego dnia miała na sobie elegancką, granatową sukienkę w groszki oraz swój ulubiony naszyjnik z pereł.

4/7
Camilla Parker Bowles
ONS

Księżnej Kornwalii życzymy dużo zdrowa! Już za kilka miesięcy zostanie babcią trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Maleństwo przyjdzie na świat w kwietniu. 

5/7
Camilla Parker Bowles
ONS
6/7
Camilla Parker Bowles
ONS
7/7
Camilla Parker Bowles
ONS
Więcej na temat Camilla Parker Bowles