Camilla Parker Bowles, książę Karol Camilla Parker Bowles Książę Karol, Camilla Parker Bowles Camilla Parker Bowles Książę Karol, Camila Parker Bowles
Camilla Parker Bowles, książę Karol
East News
Księżna jest w ciężkim stanie?
1/5
Camilla Parker Bowles, książę Karol
East News

Camilla Parker Bowles jest ciężko chora, informuje brytyjska gazeta "Globe". Według doniesień tytułu, księżna Kornwalii, żona księcia Karola ma poważne problemy ze zdrowiem. Zdaniem prasy, choruje na nowotwór wątroby. Choroba ma być na tyle poważna, że "Globe" określił stan księżnej jako ciężki. Gazeta wręcz sugeruje, że "Camilla umiera". Pałac Kensington na razie nie odniósł się w żaden sposób do doniesień gazety. Czekamy na oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Camilli Parker Bowles.

 

Zobacz też: „To był okres, którego nie życzę nawet najgorszemu wrogowi”. Camilla Parker Bowles szczerze o romansie z Karolem

 

Camilla Parker Bowles jest drugą żoną księcia Karola. Następca brytyjskiego tronu ożenił się powtórnie, po  rozwodzie i śmierci księżnej Diany, w kwietniu 2005 roku. Księżna Diana oskarżała Camillę Parker Bowles o romans z jej mężem, jeszcze w trakcie trwania ich małżeństwa.

 

Polecamy: Karol nigdy nie kochał Diany? "Ludzie pobierają się z miłości. Ale rodziny królewskiej to nie dotyczy"

 

Camilla Parker Bowles
Globe

2/5
Camilla Parker Bowles
ONS

Camilla Parker Bowles jest wieloletnią partnerką i drugą żoną księcia Karola. Po ślubie uzyskała tytuł księżnej Kornwalii. 

3/5
Książę Karol, Camilla Parker Bowles
ONS

Po objęciu tronu przez księcia Karola, według zapowiedzi, Camilla Parker Bowles nie zostanie królową, otrzyma tylko tytuł księżnej-małżonki.

4/5
Camilla Parker Bowles
ONS

Camilla Parker Bowles przez wielu jest oskarżana o zniszczenie małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola. Księżna nie ma w Wielkiej Brytanii najlepszej prasy.

5/5
Książę Karol, Camila Parker Bowles
ONS

Jeśli informacje o złym stanie zdrowia Camilli Parker Bowles się potwierdzą, życzymy księżnej Kornwalii szybkiego powrotu do zdrowia!

Więcej na temat Camilla Parker Bowles