premiera "Całe szczęście"
East News

Premiera filmu "Całe szczęście" przyciągnęła plejadę gwiazd. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Romy Gąsiorowskiej, Joanny Liszowskiej, Piotra Adamczyka, Joanny Majstrak, Mariety Żukowskiej, Joanny Sydor czy nawet Margaret. Jak się jednak okazuje, oczy wszystkich po raz kolejny były zwrócone głównie w stronę Joanny Liszowskiej. Gwiazda "Przyjaciółek" doskonale wie, co zrobić, żeby zwrócić na siebie uwagę. I mimo że to często Margaret zaskakuje swoimi stylizacjami, tym razem to jednak Joanna Liszowska przyćmiła wszystkich. Zobaczcie poniżej, jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie.

Zobacz także: Joanna Liszowska w sportowej stylizacji na premierze filmu? Zmienicie zdanie, gdy zobaczycie tę spódnicę!

1/4
Margaret
East News

Margaret kiedyś była niemal naszą polską Lady Gagą, a każda jej stylizacja dostarczała niemałych wrażeń i emocji. Ostatnio jednak artystka mniej szaleje z modą i swoimi lookami, choć cały czas stawia na aktualne trendy. Właśnie dlatego w jej stylizacji na premierę nie zabrakło najgorętszych elementów nadchodzącego sezonu - kwiatowych wzorów i hiszpańskiego dekoltu. 

2/4
Joanna Liszowska
East News

Joanna Liszowska zaskoczyła swoją stylizacją, która była miksem stylu sportowego z glamour. Aktorka postawiła na bluzkę z nazwą koszykarskiej drużyny z Chicago i dobrała do niej tiulową, bardzo obfitą w warstwy, spódnicę. 

 

3/4
Roma Gąsiorowska
East News

Roma Gąsiorowska wybrała klasyczną i bezpieczną czerń. Aktorka miała nonszalancko zarzuconą marynarkę na ramiona, a pod nią czarną sukienkę z łączonych materiałów. W jej przypadku nie zabrakło fragmentu z cekinami i przezroczystościami. 

4/4
premiera "Całe szczęście"
East News

Na premierze zjawiły się także Aleksandra Domańska, Joanna Sydor i Joanna Majstrak. Każda z nich postawiła na modny element stylizacji: Aleksandra Domańska miała luźną marynarkę we wzór kraty i satynową midispódnicę. Oba elementy mocno w trendzie! Joanna Sydor wybrała neon, a Joanna Majstrak turecki wzór.