Joanna Liszowska
East News

Joanna Liszowska zjawiła się na premierze filmu "Całe szczęście" i znów zwróciła na siebie uwagę wszystkich. Gwiazda "Przyjaciółek" jak nigdy inny doskonale wie, co zrobić, żeby wszyscy patrzyli tylko na nią. Podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu Joanna Liszowska zaskoczyła fryzurą w stylu Kim Kardashian i obłędnie głębokim dekoltem. Tym razem aktorka postawiła na miks stylów i udowodniła, że potrafi bawić się modą. Niech was nie zwiedzie ta sportowa bluzka z nazwą koszykarskiej drużyny z Chicago. Musicie zobaczyć spódnicę Joanny Liszowskiej, by przekonać się, że aktorka wcale nie pomyliła czerwonego dywanu z siłownią! ;)

Zobacz także: Oto najodważniejsze stylizacje Joanny Liszowskiej! Ona naprawdę wie jak szokować

1/3
Joanna Liszowska
East News

Tylko spójrzcie! Joanna Liszowska zaprezentowała się na czerwonym dywanie w sportowej bluzce, do której dobrała długą tiulową spódnicę. W jej stylizacji kontrast zachodzi nie tylko w stylach poszczegółnych ubrań, ale i kolorach. Czerwień plus mocny róż? Nie każdy by się na to zdecydował!

 

2/3
Joanna Liszowska
East News

Dodatki też tu mają znacznie. Aktorka postawiła na pasek w talii, który podkreślał jej figurę i mocno odzielał część sportową stylizacji od eleganckiej. Aktorka wybrała także czerwone szpilki. Oczywiście nie możemy pominąć fryzury - Joanna Liszowska zdecydowała się na wysoki gładki kucyk. Takie uczesanie również mocno związane jest z wygodą i stylem sportowym. Dopiero od niedawna wkroczyło na salony. 

3/3
Joanna Liszowska
East News

Obok Joanny Liszowskiej ciężko przejść obojętnie. Aktorka osiągnęła zamierzony efekt. A wam podoba się jej stylizacja? Lubicie taki miks stylów? 

Więcej na temat Joanna Liszowska