Mąż Anji Rubik Były mąż Anji Rubik został ojcem! Były mąż Anji Rubik został ojcem! Były mąż Anji Rubik został ojcem! Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwiedli się?
Mąż Anji Rubik
1/5
Mąż Anji Rubik

 

Co za niespodzianka! Były mąż Anji Rubik, Sasha Knezevic, został ojcem! Na swoim Instagramie przystojny model pokazała zdjęcia nowo narodzonego synka oraz zdradził jego imię! 

Nie wszystkie dzieła sztuki powstają na płótnie. Czuję się pobłogosławiony i dumny, że mogę przedstawić Wam małego chłopca, mojego syna Andrija - napisał szczęśliwy Sasha.

O jego życiu po rozwodzie z polską top modelką nie wiemy wiele, więc dla jego fanów to ogromne, ale bardzo miłe zaskoczenie. Sasha nie zdradził, kto jest mamą jego synka, pokazał jednak mnóstwo pięknych zdjęć z chłopcem. Zobaczcie!

Serdecznie gratulujemy! 

 

Zobacz: Sasha Knezevic, mąż Anji Rubik, wrzuca dużo zdjęć z pewnym mężczyzną. On jest powodem rozwodu?

 

2/5
Były mąż Anji Rubik został ojcem!

 

Pod postem Sashy posypały się setki gratulacji. Do tej pory Knezevic nie zdradził fanom, że wkrótce zostanie tatą, więc ich zaskoczenie jest spore. Czy wkrótce pokaże mamę chłopca? Czekamy!

 

Przypomnijmy - Anja i Sasha byli małżeństwem od 2011 roku. W sierpniu 2016 rozstali się, rok później rozwiedli:

To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować i chcemy zupełnie różnych rzeczy. Poznaliśmy się, kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie po prostu zaczęliśmy się rozwijać w innych kierunkach. Sporo czasu minęło, zanim zrozumieliśmy, że chcemy całkowicie inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem… - mówiła Anja w rozmowie z VIVĄ! 

 

Zobacz: Anja Rubik pierwszy raz o rozwodzie z Sashą: "Przez pierwsze tygodnie byłam przerażona. Płakałam"

3/5
Były mąż Anji Rubik został ojcem!

 

Anja i Sasha przygotowywali się do rozwodu przez wiele miesięcy. Rozstali się bowiem znacznie wcześniej, na szczęście - w dobrych stosunkach:

Dramatu nie było, nasze rozstanie było rozciągnięte w czasie. Po drodze okazało się, że chcemy żyć innym życiem, mieszkać w innych miejscach, ale nadal się lubiliśmy. Więc to była trudna, długo podejmowana decyzja. Ostatecznie wyznaliśmy, że aby to mogło dalej funkcjonować, to albo on musiałby z wielki rzeczy zrezygnować, albo ja. I doszliśmy do wniosku, że albo ja bym mu tego nie wybaczyła, albo on mnie - powiedziała Anja Rubik w VIVIE! 

 

4/5
Były mąż Anji Rubik został ojcem!

 

Po rozwodzie każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Anja Rubik związała się filmowcem i fotografem, Adrianem Steirnem. O życiu uczuciowym Sashy nie wiemy nic. Ale na pewno jest szczęśliwy jako ojciec Andriji. Gratulujemy jeszcze raz! :)

 

5/5
Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwiedli się?
Eastnews
Więcej na temat Anja Rubik Sasha Knezevic