Party Stories
Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy

Ostry konflikt w Ich Troje między Michałem Wiśniewskim a byłą wokalistką! Pójdą do sądu

Szykuje się nowa wojna w show-biznesie? Jak zakończy się wymiana zdań między Michałem Wiśniewskim a byłą wokalistką "Ich Troje" i od czego właściwie zaczęła się ich kłótnia?

Szykuje się nowa wojna w show-biznesie? Jak zakończy się wymiana zdań między Michałem Wiśniewskim a byłą wokalistką "Ich Troje" i od czego właściwie zaczęła się ich kłótnia? Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że do zespołu wraca Ania Świątczak. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co się stanie z Agatą Buczkowską, która od kilku lat występowała w "Ich Troje". Wokalistka nie komentowała publicznie doniesień na temat zespołu, jednak kiedy podczas transmisji na youtube.com usłyszała, jak Michał Wiśniewski mówi o niej, że jest osobą nieobliczalną postanowiła zabrać głos. Agata Buczkowska podczas relacji na Instagramie ostro skomentowała słowa lidera "Ich Troje". Teraz Michał odpowiedział na zarzuty artystki!

Flesz ewydanie

Michał Wiśniewski powraca? "Samoloty będą latały, ciężarówki na scenie" WIDEO

Michał Wiśniewski odpowiedział Agacie Buczkowskiej

Agata Buczkowska w swojej relacji na Instagramie opowiadała, jak została potraktowana przez swoich kolegów z zespołu. 

Dlaczego nikt na ich transmisji nie powiedział, że ja dostałam przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku. Przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem dwóch koncertów: jednego sylwestrowego i jednego akustycznego. (...) Zostało mi zarzucone to, że się nie angażuję w zespół. Przyjęłam to do wiadomości i skupiłam się na sobie - mówiła Agata Buczkowska.

Michał Wiśniewski zareagował na komentarz wokalistki i opublikował w sieci mocny wpis. Czy ich konflikt zakończy się w sądzie? Zobaczcie, co napisał lider "Ich Troje"!

(...) Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. Umowa, o której wspomniała Agata, polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnoście działalności zespołu, jak i moich solowych występów. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień, może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest Sąd, a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezawisłym Sądom - napisał na Facebooku.

A co napisał o zachowaniu Agaty Buczkowskiej? Michał Wiśniewski ma dla niej pewną radę! 

„Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje a są one w takich sytuacjach co najmniej niewskazane.

Tym nie mniej życzymy Agacie wszystkiego co najlepsze. Zaufanie do „najlepszych przyjaciół” powinno być zawsze ograniczone, bo na samym końcu przychodzi samemu odpowiadać za swoje postępowanie. A wszelkiego rodzaju dysputy rozwiązywać za pomocą konwersacji, o którą od miesięcy nie możemy się doprosić- komentuje Michał Wiśniewski.

Myślicie, że Agata Buczkowska odpowie Michałowi Wiśniewskiemu? Zobaczcie CAŁY wpis lidera "Ich Troje"!

Zobacz także: Etiennette Wiśniewska przeszła spektakularną metamorfozę. Tak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski odpowiada Agacie Buczkowskiej.

Czy wymiana zdań między liderem zespołu a wokalistką zakończy się w sądzie?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska na koncercie Ich Troje
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dominika Tajner w ciemnej sukience
East News
Newsy
Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner w rozmowie z Party.pl zdradziła, czy chce, żeby jej syn utrzymywał kontakty z dziećmi Michała Wiśniewskiego! Kilka miesięcy temu okazało się, że związek Dominiki Tajner i lidera "Ich Troje" to już przeszłość. W marcu Dominika poinformowała swoich fanów, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Jak już wiemy, parze nie udało się uratować swojego związku, ale sama Dominika przyznała ostatnio, że teraz utrzymuje dobre relacje z Michałem. Ostatnio również  Xavier Wiśniewski w wywiadzie dla magazynu "Party" zapewnił, że traktuje syna Dominiki Tajner jak brata.  Jak wyznanie syna Michała Wiśniewskiego skomentowała Dominika Tajner? Czy chce, żeby jej syn Maks utrzymywał kontakty z dziećmi lidera "Ich Troje"? Posłuchajcie sami! Zobacz także:  Czy czeka nas publiczne pranie brudów? Dominika Tajner szczerze o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner opowiedziała nam o relacjach z dziećmi Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska na koncercie Ich Troje
East News
Newsy
Była wokalistka "Ich Troje" szczerze o konflikcie z Michałem Wiśniewskim! Co zdradziła w rozmowie z mediami? 

Agata Buczkowska ma już dość! Młoda wokalistka w rozmowie z mediami odniosła się do swojego konfliktu z liderem zespołu "Ich Troje". Co powiedziała o wymianie zdań z Michałem Wiśniewskim i czy ma zamiar zrobić sobie przerwę od śpiewania? Agata Buczkowska, która już od kilku lat występowała w zespole "Ich Troje" nie zamierza dłużej ciągnąć swojej medialnej awantury z Michałem Wiśniewskim! Zobaczcie, co powiedziała! Była wokalistka "Ich Troje"kończy medialną awanturę Awantura między Agatą Buczkowską a Michałem Wiśniewskim zaczęła się kilka dni temu. Lider zespołu "Ich Troje" podczas transmisji na youtube.com powiedział o Agacie, że jest osobą nieobliczalną. Była wokalistka zespołu odpowiedziała Wiśniewskiemu i zdradziła, jak cała sytuacja wygląda z jej punktu widzenia. Dlaczego nikt na ich transmisji nie powiedział, że ja dostałam przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku. Przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem dwóch koncertów: jednego sylwestrowego i jednego akustycznego. (...) Zostało mi zarzucone to, że się nie angażuję w zespół. Przyjęłam to do wiadomości i skupiłam się na sobie - mówiła Agata Buczkowska. Na odpowiedź Michała Wiśniewskiego nie trzeba było długo czekać! (...) „Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie- komentował na Facebooku. Teraz Agata Buczkowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że ma już dość medialnej przepychanki. Chcę się teraz uspokoić. Nie mam głowy do awantur i nie chcę wypowiadać się w kwestiach zespołu. Nie chcę być z tym wszystkim kojarzona i mam zamiar się odciąć- przyznała wokalistka.  Agata Buczkowska pomimo...

Agata Buczkowska z Michałem Wiśniewskim na scenie
East News
Newsy
Przez plotki o romansie wokalistka Ich Troje odchodzi z zespołu? Zobacz jej tajemniczy wpis!

Ostatnio wokół grupy Ich Troje znów zrobiło się gorąco. Wszystko za sprawą informacji o czwartym rozwodzie Michała Wiśniewskiego , lidera zespołu, z Dominika Tajner. Wokalista znów trafił na pierwsze strony gazet i zaczął być podejrzewany o... romans z 20-letnią wokalistką zespołu Agatą Buczkowską.  Agata Buczkowska wydała oświadczenie w tej sprawie, w którym napisała: W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim, a pojawiające się kolejne artykuły są dla mnie krzywdzące i uderzają w moje dobre imię. Teraz jednak pojawiły się plotki, że Agata Buczkowska odchodzi z Ich Troje! Jaka jest prawda? Agata Buczkowska odchodzi z Ich Troje? Kilka dni temu serwis Fakt24 poinformował, że Agata Buczkowska chce odejść z Ich Troje. Ponoć w podjęciu tej decyzji miał pomóc jej fakt, że przed wakacjami wygasa jej kontrakt z grupą. Do tego na swoim Instagramie artystka opublikowała niepokojący wpis. Chciałabym wam tylko podziękować - napisała.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   „I just wanna say, thank you” 🙏🏻🤭 Post udostępniony przez AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official) Kwi 3, 2019 o 11:44 PDT   Co ciekawe, na te słowa zareagował akustyk Ich Troje, pisząc: Dzięki za wspólne chwile Agatko w Ich3! Będę tęsknił - napisał. Postanowiliśmy spytać Agatę Buczkowską, czy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner