M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook
1/5
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

Szykują się zaręczyny w "M jak miłość"? Wszystko na to wskazuje! Ale... po kolei. Już kilka tygodni temu widzowie mogli zobaczyć, jak serialowy Andrzej szykuje się do wręczenia Magdzie pierścionka zaręczynowego. Budzyński chciał poprosić swoją ukochaną o rękę, jednak w ostatniej chwili zrezygnował z tego pomysłu ponieważ Magda przyznała, że nie zamierza ponownie wychodzić za mąż. Zaręczyn ostatecznie nie było, a pierścionek trafił do szuflady... 

Już w najbliższych odcinkach "M jak miłość" Magda przez przypadek odnajdzie pierścionek! Co się wydarzy pomiędzy Chodakowską a Budzyńskim? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii!

Zobacz także: Anna Mucha znów wzbudza kontrowersje! Dlaczego skrytykowali ją fani?

2/5
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

Według informacji "Tele Tygodnia" już w 1346 odcinku serialu Magda znajdzie pierścionek, który Budzyński schował w szufladzie. Zaskoczona tym widokiem spróbuje wyciągnąć jakieś informacje od swojego ojca! Marszałek (Emilian Kamiński) przyzna córce, że Andrzej chciał się jej oświadczyć

Jak biedak usłyszał, co sądzisz o małżeństwie , odpuścił sobie. Nie oświadczył się bo wie, że ty tego nie chcesz- przyzna ojciec Magdy. 

Jak na całą sytuację zareaguje Magda? 

3/5
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

Wkrótce po tym Andrzej przyzna, że planował zaręczyny, ale zrezygnował z tego pomysłu po tym, jak Magda powiedziała, że nie chce po raz kolejny wychodzić za mąż.

Czy ty chcesz mi się oświadczyć? - Magda zapyta  Andrzeja.

Chodakowska zaznaczy, że w kwestii ponownego małżeństwa zdania nie zmieniła. 

Czy to dla ciebie jest jakiś problem?

4/5
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Facebook

Nie, jeśli naprawdę mnie kochasz- odpowie jej Andrzej. 

Magda przyzna, że jeszcze nigdy nikogo tak mocno nie kochała. Wtedy Andrzej zaproponuje swojej partnerce, żeby jednak przyjęła pierścionek jako prezent. 

Mogłabym go tak po prostu nosić? Jest prześliczny i leży idealnie- przyzna zachwycona Magda. 

5/5
M jak miłość: Budzyński oświadczy się Magdzie?
Instagram

Niestety, w czasie kiedy Magda i Andrzej będą cieszyć się swoim szczęściem, Aneta (Ilona Lewandowska) znów zacznie podejrzewać, że była żona Olka chce do niego wrócić!

Według doniesień "Tele Tygodnia" Aneta usłyszy, jak Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) umawia się na randkę! Aneta jet pewna, że jej partner planuje spotkanie z byłą żoną. Wściekła zatrudni detektywa, który pomoże jej znaleźć kompromitujące materiały, żeby upokorzyć ją przed Budzyńskim! I chociaż detektyw nie znajdzie nic, co mogłoby zaszkodzić Magdzie, to Aneta nie odpuści i poprosi go, żyby sam spreparował dowody oczerniające Chodakowską.

Zapłacę każdą kwotę- będzie zachęcać detektywa.

Aneta nie domyśla się, że Olek zdradza ją z kimś zupełnie innym... Okazuje się bowiem, że były mąż Magdy będzie miał romans z pielęgniarką Iwoną! 

Więcej na temat M jak miłość