Rodzina Kamila Stocha Ewa Stoch Kamil Stoch po wygranej Kamil Stoch Rodzice Kamila Stocha
Rodzina Kamila Stocha
East News
Polały się łzy?
1/5
Rodzina Kamila Stocha
East News

 

Wczoraj Kamil Stoch został po raz trzeci mistrzem olimpijskim zdobył złoty medal. Jakie emocje w tym czasie towarzyszyły rodzinie skoczka? Nerwy, łzy, euforia? Ojciec Kamila Stocha - Bronisław opowiedział o chwilach kiedy oglądał z żoną Krystyną skoki Kamila na Igrzyskach.  Co czuli przed i po ogłoszeniu wyników?

 

Zobacz: Kamil Stoch zdobył złoty medal olimpijski! Zobaczcie jak się cieszył po skoku razem z żoną Ewą!

 

Była taka burza emocji, że na łzy nie było czasu miejsca ani czasu. A pod koniec nie przeżyłem jeszcze takiego napięcia i nie chciałbym tego jeszcze raz przeżywać. Ale duma narodowa została dopieszczona, kibice, media. Na prawdę podziękujy mojemu skromnemu i wszystkim chłopcom, którzy mają chude skromne ciała, ale duchem są wielcy - powiedział Bronisław Stoch w DDTVN. 

 

Kamil Stoch zadzwonił do rodziców po wygranej. Co powiedział?

Zadzwonił do nas po 4 rano. Znalazł siły, żeby opowiedzieć co się działo. Powiedział, że starał się skoczyć tak jak potrafi, i skupić się na tej czynności. Żona też się denerwowała niesamowicie - zdradził ojciec Kamila Stocha.

 

A jak przeżyła wygraną Ewa Stoch, żona skoczka, która jest na miejscu jako reporterka sportowa? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: Miłość w Pjongczangu! Tak Ewa Bilan-Stoch gratuluje mężowi olimpijskiego złota! Zobacz ZDJĘCIA!

2/5
Ewa Stoch
Instagram

 

Ewa Bilan-Stoch po zawodach skomentowała na Instagramie sukces swojego męża.

Przyczajony tygrys, ukryty Stoch, brak słów - takimi słowami opatrzyła swój wpis.

Co na to Kamil? Bardzo chwali żonę i uważa, że bardzo wiele jej zawdzięcza. 

Złoto to też jej sukces - stwierdził 30-letni Kamil Stoch. Tam mój dom, gdzie moja żona. Czułem się bardzo dobrze mając takie wsparcie od niej tutaj na miejscu. Za to wszystko co ona dla mnie robi nigdy jej nie wypłacę i nie wypłaczę – dodał.

 

3/5
Kamil Stoch po wygranej
Instagram

 

Ewa Stoch wstawiła zdjęcie męża i dodała mnóstwo serduszek na Instagramie. Widać, że para mocno się wspiera. 

Moja żona, Ewa, nie przyjechała tutaj jako reporterka telewizyjna. Jest w Korei w innej roli. Jej obecność mi pomaga i zawsze miło jest spotkać najbliższą sobie osobę i, choć przez chwilę, z nią pobyć - powiedział kilka dni temu Kamil Stoch.

4/5
Kamil Stoch
Instagram

 

Tak się cieszył z wygranej i złotego medalu Kamil Stoch. 

5/5
Rodzice Kamila Stocha
East News

 

Krystyna i Bronisław Stochowie ze swoim 18-letnim synem Kamilem Stochem. Kamil trenuje skoki od 10 roku życia. Teraz jest najlepszy na świecie!