Britney Spears jest w ciąży! Piosenkarka spodziewa się trzeciego dziecka
Instagram @britneyspears
Newsy

Britney Spears jest w ciąży! Piosenkarka spodziewa się trzeciego dziecka

Britney Spears pochwaliła się w sieci radosną nowiną. Artystka niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Opublikowała w sieci poruszający wpis.

Britney Spears  ma powody do świętowania! Po 13 długich latach wokalistka została zwolniona z kurateli i teraz korzysta z pełni życia. Niedawno świat obiegły wieści o jej ślubie z Samem Asghari, a teraz fani artystki po raz kolejny ruszyli z gratulacjami. Britney Spears  jest w ciąży!

Doda szczerze o nagich zdjęciach Britney Spears. "To są takie traumy..."

Britney Spears jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka

Wielka radość w rodzinie Britney Spears. Po tym, jak media obiegła informacja, że Britney Spears została zwolniona z kurateli, fani artystki na całym świecie zadawali sobie pytanie, jak teraz będzie wyglądać życie ich idolki. Zgodnie z wyrokiem sądu, ojciec gwiazdy już nie będzie prawnym opiekunem prawie 40-letniej artystki, która po 13 latach pozbawienia prawa decydowania o sobie i swoim majątku, wreszcie korzysta z życia. I to w pełni. 

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia ukochanego gwiazdy - Sama Asghari - którego wokalistka nazwała swoim "mężusiem". Teraz Britney Spears po raz kolejny zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem. Okazuje się, że gwiazda jest w ciąży.

- Schudłam tak bardzo, że pojechałam na wycieczkę na Maui, tylko po to, żeby odzyskać formę🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ … pomyślałam "Jezu… co się stało z moim żołądkiem ???" Mój mąż powiedział "Nie, jesteś głupia w ciąży !!!" No więc zrobiłam test ciążowy… i uhhhhh no cóż… mam dziecko 👶🏼 - przyznała Britney Spears.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Britney Spears jest w ciąży!
Instagram @britneyspears

Zobacz także: Doda chciałaby pomóc Britney Spears! "Gdybym tam mieszkała..."

W dalszej części postu artystka przyznała, że choć jest niezwykle szczęśliwa, to targają nią także wyjątkowo negatywne emocje. Wszystko przez to, że podczas poprzednich ciąż zmagała się z depresją.

- To trudne - przyznaje artystka. Kiedy byłam w ciąży, miałam depresję okołoporodową… muszę przyznać, że to jest absolutnie straszne 😔…kobiety wtedy o tym nie mówiły…niektórzy uważali, że to niebezpieczne, jeśli kobieta tak narzeka, kiedy jest przy nadziei… ale teraz kobiety mówią o tym to codziennie… dzięki Jezu nie musimy tego bólu trzymać w tajemnicy 🤫 😬😬😬 - dodała.

Britney Spears jest w ciąży!
Instagram @britneyspears

Artystka podkreśliła również, że tym razem postawi na walkę o dobre samopoczucie, a każdego dnia w oczekiwaniu na maleństwo będzie jej towarzyszyć medytacja oraz joga.

- Tym razem będę ćwiczyć jogę 🧘‍♀️ codziennie !!! Szerzę radość i miłość 💕 - wyznaje Britney Sperars.

Britney i Samowi gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Britney Spears ma za sobą dwa rozwody. Pod wpływem alkoholu wyszła za przyjaciela ze szkoły Jasona Alexandra, ale ich małżeństwo zostało szybko anulowane. Także drugie małżeństwo zakończyło się dla niej fiaskiem. By tego było mało, Kevin Federline, przejął pełną opiekę nad  synami pary. Jakiś czas temu wokalistka przyznała przed sądem,  że marzy, by znów zostać mamą, jednak ojciec przez wiele lat nie pozwalał jej zajść w ciążę.

Teraz, gdy z artystki zdjęto kuratelę, Birney żyje pełnią życia. Niedawno po raz kolejny wyszła za mąż, a teraz para spodziewa się dziecka.

Britney Spears nie odzyskała wolności
@ParisaMichelle / Splash News/EAST NEWS

Britney Spears na Instagramie
Instagram/britneyspears
Newsy
Britney Spears jest wolna! Po 13 latach została zwolniona z kurateli
Piosenkarka od 2008 roku była ubezwłasnowolniona. Dziś Britney Spear znowu może sama o sobie decydować! Jak komentuje to gwiazda?

Wielka radość w domu Britney Spears. Artystka po ponad dwóch latach walki osięgnęła sukces i pozbyła się nadzoru nad życiem prywatnym i zawodowym. To już koniec kurateli dla Britney Spears! Piosenkarka, która odzyskała wolność, nie ukrywa swojego szczęścia i publikuje w sieci wpis, w którym komentuje przełomową dla niej decyzję. Sprawdźcie, co napisała Britney Spears! Koniec kurateli Britney Spears Britney Spears została ubezwłasnowolniona w 2008 roku, wtedy też jej ojciec, Jamie Spears, uzyskał pełną kontrolę nad jej życiem. Jamie Spears sprawował kuratelę przez 13 lat, jednak już od ponad dwóch lat Britney walczyła w sądzie, żeby uwolnić się od ojca, który- jak mówiła- nie pozwalał jej zajść w ciążę i zmuszał ją do pracy nawet gdy miała wysoką gorączkę. W czerwcu Britney Spears zeznawała przed sądem,a jej słowa poruszyły cały świat. Kilka tygodni później Jamie Spears zrezygnował z sądowej opieki nad córką. Teraz okazuje się,że Britney Spears została całkowicie zwolniona z kurateli! Zobacz także:  Doda chciałaby pomóc Britney Spears! "Gdybym tam mieszkała..." Jak donoszą zagraniczne media sąd zdecydował, że po 13 latach Britney Spears znów będzie mogła sama decyzować o swoim życiu!  Z dniem dzisiejszym kuratela osoby i majątku Britney Jean Spears zostaje zakończona- ogłosiła sędzia Brenda Penny.  Zobacz także:   Siostra Britney Spears przerywa milczenie! "Nie jestem jak moja rodzina". Co mówi o Britney? Decyzję sądu skomentowała szczęśliwa i wolna Britney Spears. Zobaczcie, co napisała we wpisie opublikowanym na Twitterze: Dobry Boże, kocham moich fanów. Myślę, że będę płakać do końca dnia. Najlepszy dzień w życiu. Chwała Panu. Czy mogę dostać...

Britney Spears sesja zdjęciowa
East News
Newsy
Britney Spears ponownie będzie wolna?! Jej ojciec skapitulował 
Ojciec Britney Spears postanowił zrzec się wszelkich praw do własnej córki, w tym jej majątku. Czy artystka w końcu będzie mogła cieszyć się z upragnionej wolności? Sprawdź koniecznie

Jak informują światowe media, w tym "The Guardian", Jamie Spears - ojciec Britney Spears, po 13 latach podjął decyzję o rezygnacji z kurateli jaką sprawował nad własną córką. Postanowienie jest o tyle zaskakujące, że nic do tej pory nie zapowiadało, aby mężczyzna miał ustąpić władzy i dostępu do wielomilionowego majątku artystki. Zwłaszcza, że Britney Spears od wielu miesięcy walczy o pozbawienie ojca wszelkich praw do decydowania o swoim życiu. Zobacz także:  Sąd odrzucił wniosek Britney Spears! Zostanie pod kuratelą ojca Ojciec Britney Spears rezygnuje z kurateli nad córką.  W 2008 roku Jamie Spears za pomocą adwokata uzyskał kontrolę nad wszystkimi aspektami życia swojej córki Britney, w tym - nad szacowanym na 60 mln dolarów majątkiem. Piosenkarka zmagała się wtedy z licznymi uzależnieniami i chorobą psychiczną. Od 13 lat Britney Spears nie może się cieszyć własnym życiem. W tym czasie wydawała kolejne albumy, występowała w Las Vegas, była jurorką show "X Factor" i pomimo tylu aktywności zawodowych nie miała kontroli nad finansami żadnego z tych projektów.  Fani gwiazdy kwestionują legalność narzuconej jej kurateli, która w drastyczny sposób ją ubezwłasnowolnia. Z tego powodu stworzyli ruch społeczny pod hasłem #FreeBritney. I gdy dzieje się coś niepokojącego fani od razu reagują. Tak było np. w momencie uwięzienia ich idolki w szpitalu psychiatrycznym.  Britney Spears od wielu miesięcy zabiega o uwolnienie jej spod kurateli ojca. Pozbawienie jej wolności i swobody tworzenia wpływa destrukcyjnie na jej psychikę. W rozmowie z sędzią wyznała, że jest bardzo nieszczęśliwa, nie może spać i płacze każdego dnia.  Teraz sytuacja może się diametralnie zmienić, gdyż Jamie Spears, ojciec a zarazem prawny opiekun...

Britney Spears płacze we fragmencie filmu dokumentalnego
East NewsMTV/Splash News/
Newsy
Dramatyczne słowa Britney Spears. Gwiazda chce się wyrwać spod opieki ojca: "Płaczę każdego dnia"
Czy Britney Spears po kilkunastu latach odzyska wreszcie kontrolę nad swoim życiem? Właśnie zwróciła się o zdjęcie z niej kurateli ojca do sądu w Los Angeles.

Dzięki fanom Britney Spears znalazła siłę, by pójść na wojnę z własnym ojcem, bez którego zgody nie mogła nic zrobić. W środę zwróciła się do sądu w Los Angeles o zdjęcie z niej nadzoru, którym została objęta już niemal 13 lat temu!  Gwiazda złożyła przed sądem 20-minutowe, przeczytane z kartki zeznanie przez telefon. Z ujawnionych fragmentów wynika, że czuje się zastraszana, ignorowana, samotna i pozbawiona prywatności. Choć - jak wyznała - chce mieć kolejne dziecko, miała być zmuszana do zażywania środków antykoncepcyjnych.  Jak wyznała, wcześniej oszukiwała świat mówiąc, że pod kuratelą ojca czuje się ok i jest szczęśliwa. Robiła to, bo była w szoku. Ale prawda jest, jej zdaniem, inna. Nie jestem szczęśliwa. Nie mogę spać. Jestem wściekła do szaleństwa i przygnębiona. Płaczę każdego dnia. Dlatego w swoim wystąpieniu do sędzi prosi o zdjęcie sądowego nadzoru, który sprawuje nad nią ojciec. Nie tylko nad nią, ale i nad jej majątkiem. Chcę się poczuć usłyszana. Chcę zmian, chcę iść do przodu. Zasługuję na zmiany - mówi do sędzi. - Mam dosyć. Wszystko czego chcę, to odzyskać swoje pieniądze, i żeby to wszystko się skończyło. Żeby mój chłopak zabrał mnie do swojego auta i żebyśmy odjechali - słychać w oświadczeniu.  Z fragmentu wynika, że chciałaby też pozwać swoją rodzinę, by przed sądem powiedzieli prawdę. I też chciałabym też móc podzielić się moją historią ze światem, o tym co mi zrobili, by nie była to dłużej tajemnica, na której oni wszyscy korzystają. Chciałabym być usłyszana - mówi. Zobacz także:   Britney Spears przerywa milczenie! Gwiazda muzyki pop po raz pierwszy od dawna pisze do fanów Gwiazdy murem za Britney Spears O uwolnienie...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik