James Middleton na ślubie w rodzinie królewskiej
East News

James Middleton, młodszy brat księżnej Kate pochwalił się uroczym zdjęciem ze swoją dziewczyną. 32-latek nie jest już singlem. I być może w najbliższym czasie stanie na ślubnym kobiercu! Czy ukochana Jamesa poznała już rodzinę królewską i została zaakceptowana przez żonę księcia Williama? Tego niestety nie wiadomo, jednak Middleton jeszcze nigdy nie był tak szczęśliwy.

Tylko spójrzcie, jak prezentuje się z ukochaną. 

1/4
James Middleton, brak księżnej Kate
Instagram

James Middleton to młodszy brat księżnej Kate i Pippy Middleton. Syn Carole i Michaela Middletonów jest biznesmenem, jednak żyje w cieniu sławnych starszych sióstr i stroni od mediów. Na początku roku James udzielił jednak szczerego wywiadu "Daily Mail". Opowiedział w nim o depresji i zespole ADD (pochodnej  ADHD), z którymi walczy od wielu lat...

Zobacz także: Brat księżnej Kate ciężko chory! Opowiedział gazecie o swoim cierpieniu

2/4
James Middleton, brak księżnej Kate
Instagram

Brytyjczyk przyznał, że chodzi na terapię, która pomaga mu w walce z "rakiem umysłu".

Dopadało mnie każdej nocy. Katatonia nieistniejących dźwięków grała mi w głowie. Czułem się, jakby ktoś przestawiał mi w głowie stacje radiowe i nie przejmował się tym, że audycja wciąż się zmienia - opisywał swoją chorobę. 

3/4
James Middleton, brak księżnej Kate
Instagram

Całe szczęście najgorsze jest już za nim i teraz James może cieszyć się życiem. Pomagają mu w tym jego ukochane psy. Brat Kate ma pięć czworonogów: Ellę, Zulu, Inkę, Lunę i Mabe. 

4/4
James Middleton, brak księżnej Kate
Instagram

Od niedawna w opiece nad zwierzętami pomaga mu jego nowa dziewczyna Alizee Thevenet. James pochwalił się zdjęciem z ukochaną na Instagramie. Fani zachwycili się zdjęciem pary!

Płyń daleko ze mną - napisał James na Instagramie. 

Pasują do siebie?

 

Więcej na temat James Middleton Księżna Kate