Lady Gaga i Bradley Cooper Laura Dern Irina Shayk, Bradley Cooper
Lady Gaga i Bradley Cooper
EastNews

Bradley Cooper po rozstaniu z Iriną Shayk wciąż nie może ułożyć sobie życia. Aktor miał zostawić piękną modelkę dla Lady Gagi, jednak nie był pewny swojego uczucia, więc piosenkarka przestała czekać na niego! Podobno reżyser zamiast zawalczyć o serce ukochanej wdał się w romans z aktorką z "Wielkich kłamstewek"! Czy Bradley Cooper i Laura Dern spotykają się ze sobą? Gwiazda wydała oświadczenie!  

1/3
Lady Gaga i Bradley Cooper
Eastnews

Lady Gaga i Bradley Cooper mieli stać się jedną z najbardziej gorących par w Hollywood! Para poznała się na planie filmu "Narodziny Gwiazdy". Zagrali zakochanych w sobie muzyków, którzy stanęli na ślubnym kobiercu! Romans w filmie przeniósł się do świata realnego, co spowodowało zakończenie związku aktora z Iriną Shayk. Podobno Cooper nie chciał od razu afiszować się ze swoim uczuciem, co bardzo nie spodobało się piosenkarce. Zaraz potem para rozstała si, jednak Lady Gaga długo nie płakała po reżyserze i obecnie spotyka się z Danem Hortonem - inżynierem dźwięku. Piosenkarka chce, aby Cooper zobaczył co stracił. Takie intrygi nie interesują jednak aktora, który szuka szczęścia u boku innych kobiet... Czy ma już nową partnerkę?

Zobacz także: Lady Gaga rozstała się z Bradleyem Cooperem! Chce, aby zobaczył, co stracił

2/3
Laura Dern
EastNews

Bradley Cooper zakochał się Laurze Dern?

Plotki o związku Bradleya Coopera i Laury Dern pojawiły się po tym jak para została przyłapana na wspólnym obiedzie w Los Angeles. Zagraniczna prasa szybko oceniła, że gwiazdy mają romans! Aktorka odniosła się do pogłosek w wywiadzie dla "Us Weekly"

- Jesteśmy przyjaciółmi. Traktuję go jak brata (...) Wszyscy zawsze komentują to, co wydaje im się intrygujące. Bradley jest wspaniałym człowiekiem i jednym z moich najlepszych przyjaciół na samym świecie. Nie winię nikogo za dużą ciekawość dotyczącą jego życia, ponieważ jest nieprzeciętny - wyznała Laura. 

3/3
Irina Shayk, Bradley Cooper
EastNews

Mamy nadzieję, że wkrótce Bradley Cooper ułoży sobie życie. Czy aktor powinien zawalczyć o serce Lady Gagi?

 

Więcej na temat Bradley Cooper Lady Gaga