Irina Shayk, Bradley Cooper Irina Shayk, Bradley Cooper Irina Shayk, Bradley Cooper
Irina Shayk, Bradley Cooper
EastNews

Niedawno media obiegła wiadomość o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Para spotykała się od 2015 roku i wspólnie wychowywała 2-letnią córeczkę, Leę. Dlaczego związek gwiazd dobiegł końca? Od miesięcy spekulowano, że ukochany modelki wdał się w romans z odtwórczynią głównej roli w filmie "Narodziny Gwiazdy", Lady Gagą. 

Jaka była prawda? Tego niestety nie wiadomo, ale ostatnio Bradley i Irina spotkali się ze sobą po raz pierwszy od rozstania! Czy wrócą do siebie? A może ustalali zasady opieki nad córką? Zobaczcie zdjęcia, które trafiły do sieci! 

1/3
Irina Shayk, Bradley Cooper
EastNews

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócą do siebie?

Irina Shayk idąc na spotkanie, które odbyło się w Nowym Jorku, wyglądała olśniewająco. 33-latce uśmiech nie schodził z twarzy, choć jej czteroletni związek właśnie się zakończył. Gwiazda po rozstaniu rzuciła się w wir pracy i nawet na sekundę nie dała po sobie poznać, że coś jest nie w porządku. Z kolei Bradley wyglądał na zmęczonego i zaniedbanego. Czy to oznacza, że wina za rozpad związku leży po jego stronie i aktor nie może sobie tego wybaczyć? 

2/3
Irina Shayk, Bradley Cooper
EastNews

Aktor próbował uśmiechać się do fotoreporterów, jednak nie wszyscy wierzą w jego szczerość. Warto zastanowić się, czy ostatnia plotka, która mówi o tym, że rozstanie było marketingową ustawką, nie jest czasem prawdą? Fotoreporterzy "przez przypadek" sfotografowali gwiazdy, które były ubrane w ubrania od luksusowej firmy Burberry. Zagraniczna prasa i internauci nie wierzą w takie zbiegi okoliczności. Czy Irina i Bradley są wciąż razem? A może para po prostu bardzo lubi ubrania od tej firmy i nie powinniśmy doszukiwać się w tym problemu i spisku?

3/3
Irina Shayk, Bradley Cooper
EastNews

Zdjęcia gwiazd sprzed mieszkania modelki mogą być bardzo mylące. Jak myślicie, czy para naprawdę się rozstała? 

Więcej na temat Irina Shayk Bradley Cooper