Angelina Jolie i Brad Pitt
EastNews

Brad Pitt szybko pocieszył się po rozstaniu z Angeliną Jolie! Aktor ma romans z bardzo znaną aktorką?

Angelina Jolie i Brad Pitt
EastNews

Brad Pitt ma romans z Kate Hudson?! Niedawno pojawiła się szokująca informacja, że Angelina Jolie i aktor po 10 latach rozwodzą się. A jak podaje amerykańskie pismo "Star" na horyzoncie pojawiła się nowa miłość i Brad Pitt znów jest szczęśliwy. Według doniesień tabloidu ukochaną aktora jest znana wszystkim doskonale aktorka, Kate Hudson. Gwiazda znana jest z takich produkcji jak "Ślubne wojny" czy "Nine". Okazuje się również, że ich znajomość trwa blisko od dwóch miesięcy, a zakochani już poczynili pierwsze poważne kroki. Tak donosi magazyn "Star"...

Brad Pitt ma romans z Kate Hudson?!

Brad Pitt dość szybko pocieszył się po rozstaniu z Angeliną Jolie, ale z pewnością nie zamierza przestać walczyć o dzieci, które razem adoptowali i wychowywali. Podobno w tym trudnym okresie wspierała go koleżanka po fachu Kate Hudson. Teraz według "Star" para postanowiła razem zamieszkać i spróbować ułożyć sobie życie na nowo:

Ich sekretny związek trwa dwa miesiące. W miarę przybliżania się daty rozwodu, Brad i Kate zaczęli spędzać razem coraz więcej czasu. Naturalną koleją rzeczy było zamieszkanie pod jednym dachem.

Przypomnijmy, że Kate Hudson również ma za sobą dwa ciężki rozstania. Najpierw przez 7 lat aktorka była żoną Chrisa Robinsona, znanego muzyka, z którym ma syna. Później natomiast związała się z liderem zespołu Muse, ale niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu. Kate Hudson również urodziła mu syna.

 

Czy romans Brada i Kate to coś poważniejszego? Czy jednak zagraniczne doniesienia mijają się z prawdą? Przypomnijmy, że jeszcze jakiś czas temu Brada Pitta łączono z Marion Cotillard, z którą zagrał na planie filmu "Sprzymierzeni". Oboje zaprzeczali temu, że ich relacja była czymś więcej niż współpracą zawodową.

 

Więcej: Brad Pitt schudł? Zobacz jego ZDJĘCIA z ciężarną Marion Cotillard na premierze filmu "Sprzymierzeni"

 

Zobacz:  Angelina Jolie i Brad Pitt wydali wspólne oświadczenie ws. rozwodu! Wiemy, co w nim jest!

 

Brad Pitt szybko pocieszył się po rozstaniu z Angeliną Jolie

Brad Pitt na premierze filmu "Sprzymierzeni" w Londynie

 

Jego wybranką jest Kate Hudson? Czy to prawda?

Piękna Kate Hudson w różowej sukni od Valentino na premierze jej nowego filmu
East News

 

 

 

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01