Bracia Collins zdecydowali się na piękny gest w stronę Tomasz Komendy - zaproponowali mu pracę! Historia niewinnie skazanego mężczyzny bardzo ich poruszyła, a kiedy usłyszeli, że Komenda po opuszczeniu zakładu karnego był wykorzystywany przez swojego pracodawcę, postanowili mu pomóc.

Zszokowała mnie wypowiedź Tomka Komendy o tym, że na myjni pracodawca go wykorzystywał...niewiarygodne... Sam wiem jak to jest, byłem wykorzystywany przez pracodawcę podczas pracy na zmywaku. [...] Chcę ci zaoferować spokojną, legalną, przyjemną i uczciwie opłaconą pracę, u nas zawsze dodatkowa para rąk się przyda, a ktoś taki jak ty zasługuje przynajmniej na...spokój i porządną robotę. - napisał na swoim Instagramie Rafał Collins.

Zobacz także: Rafał Collins dał pracę Tomaszowi Komendzie. W Dzień Dobry TVN oburzony mówi: „To jest farsa!”

Chociaż wcześniej panowie nie mieli okazji aby się poznać, to dzięki propozycji braci Collins ten dzień właśnie nastąpił! Tomasz Komenda podpisał umowę i oficjalnie będzie z współpracował z braćmi Collins. Mężczyzna miał do wyboru trzy opcje, ale ostatecznie zdecydował się na tą najbliższą jemu sercu. Zobaczcie nasze wideo, w którym dokładnie poznacie całą historię! Możecie je zobaczyć powyżej. 

rafał Collins i Tomasz Komenda
Instagram/rafalcollins

Więcej na temat Tomasz Komenda