Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Blanka Lipińska, autorka "365 dni", rozpływa się nad Baronem! Padły naprawdę romantyczne słowa 

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Związek Blanki Lipińskiej i Barona to niewątpliwie jedna z najbardziej gorących relacji polskiego show biznesu! Odkąd para ujawniła swoje uczucie, nie szczędzi sobie czułości i często dzieli się tym w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie Blanki pojawiło się nowe zdjęcie oraz wzruszający post, w którym pisarka wyznała miłość swojemu ukochanemu! Zobaczcie! 

Zobacz także: Reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało". Wojewódzki, Szyc, Rozenek, Lipińska...

Blanka Lipińska szczerze o uczuciu do Barona!

Blanka Lipińska zawsze była bardzo optymistycznie nastawiona do świata i tryskała energią, jednak odkąd jest z Baronem widać, że jest jeszcze bardziej szczęśliwa! Para obdarowuje się prezentami i spędza ze sobą romantyczne chwile. Niewątpliwie pomógł im w tym również okres kwarantanny. Chociaż restauracje były przez pewien czas zamknięte, to para zdecydowała się na organizacje romantycznych kolacji i randek w zaciszu domowym. Na pewno ten wspólny czas dodatkowo jeszcze ich zbliżył do siebie. 

Autorka bestselleru "365 dni" postanowiła w najnowszym poście na Instagramie napisać kilka pięknych słów na temat swojej relacji z Baronem. Wygląda na to, że to nie jest tylko chwilowe zauroczenie, ale prawdziwa, wielka miłość!

Miłość sprawia, że patrzysz na świat przez różowe okulary...moje są niebieskie, a mimo to widzę na różowo 💗
Dziękuję Ci @alekbaron ... za Ciebie 💋 - napisała Blanka Lipińska.

Kilka tygodni temu para spędziła również swoje pierwsze wspólne święta Wielkanocne. Wtedy też to muzyk zdobył się na niezwykle wzruszające wyznanie. 

To pierwsze Święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego... ✨🙏🏼✨ • - napisał Baron. 

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak życzyć Blance i Baronowi dużo szczęścia i zdrowia, bo prawdziwą miłość ta dwójka już znalazła! 

Blanka i Baron są ze sobą już od kilku miesięcy. Widać, że są w sobie szaleńczo zakochani!

Blanka Lipińska przygotowała dla Barona szarlotkę w brytfance w kształcie serca.
Instagram

Książkę Blanki Lipińskiej "365 dni" kupicie tutaj! 

365 dni - książka Blanki Lipińskiej

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48