Blanka Lipińska z kubkiem w ręku

Blanka Lipińska pochwaliła się swoim "nowym domem"! Z Baronem czekają ją teraz naprawdę romantyczne chwile!

Blanka Lipińska z kubkiem w ręku

Blanka Lipińska na swoim InstaStory pochwaliła się... luksusowym kamperem! Razem z Baronem właśnie wybrała się w romantyczną podróż, a samochód nazwała swoim "nowym domem". Wnętrze kampera robi naprawdę ogromne wrażenie. Para z pewnością nie będzie narzekać na nudę. Zobaczcie jak wyposażony jest kamper, którym podróżuje autorka "365 dni" razem ze swoim ukochanym!

Zobacz także: Blanka Lipińska z włosami obciętymi na zupełnie krótko?! Pokazała zdjęcie, a internauci są przerażeni

Blanka Lipińska na romantycznej wycieczce z Baronem. Pochwaliła się luksusowym kamperem! 

Blanka Lipińska i Baron właśnie wyruszyli na wspólną podróż! Para jednak nie zdecydowała się na wypoczynek w luksusowym hotelu, a... w luksusowym kamperze! Najprawdopodobniej zakochani będą relaksować się na łonie natury, ale przy tym na pewno nie zabraknie im wielu atrakcji! Blanka Lipińska na swoim InstaStory postanowiła pochwalić się samochodem, który przez najbliższe dni będzie jej "nowym domem"! 

Ruszamy na przygodę naszym "nowym domem"! Nie da się ukryć, że jest luksusowy! Nie ma biedy, nie ma krzywdy, pięć osób sobie spokojnie podróżuje w bardzo komfortowych warunkach. Lodóweczka, łóżko, telewizor - wszystko jest. [...] Toaleta - też wcale nie ma krzywdy. Myślałam, że to naprawdę będzie małe, a tu jest słuchajcie kuchnia, także ja mogę gotować. Zlew, podłączenie do wody i... wielki bagażnik - powiedziała Blanka Lipińska na swoim InstaStory. 

Zobaczcie zatem w jakich warunkach podróżują Blanka i Baron. Kamper robi naprawdę ogromne wrażenie! Jest w nim dużo miejsca.

Instagram

W kamperze znajduje się duże łóżko, a nawet szafki, w których można pomieścić trochę rzeczy. Jest także kuchnia, także wystarczy zabrać ze sobą prowiant i można odizolować się od świata na długo!

Instagram

W "nowym domu" Blanki i Barona czekała na nich również niespodzianka - wyposażona lodówka. Wygląda na to, że szykują się niezapomniane imprezy. Gdyby ktoś chciałby poimprezować z zakochanymi, to w kamperze znajdzie się dla niego miejsce! Wystarczy tylko kliknąć, aby spod sufitu wysunęło się łóżko.

Instagram

Zakochani są zachwyceni tymi luksusami i wyruszyli już w podróż! Oczywiście Blance i Baronowi życzymy udanego wypoczynku. W takich warunkach na pewno będzie podwójnie przyjemnie!

Instagram

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48