Instagram/Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pochwaliła się nowymi zdjęciami z Baronem! Para zapozowała do nich w maseczkach!

Instagram/Blanka Lipińska

Blanka Lipińska i Baron to niewątpliwie jedna z najbardziej gorących par polskiego show biznesu. Fani każdego dnia wypatrują nowych informacji na temat tej dwójki! Na szczęście autorka bestselleru "365 dni" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często możemy zobaczyć co nowego dzieje się u tej pary. Tym razem pisarka pochwaliła się zdjęciami, na których razem ze swoim ukochanym pozuje w maseczkach. Zobaczcie! 

Zobacz także: Baron wyznaje miłość Blance Lipińskiej! "Jestem wdzięczny wszechświatowi, że pojawiła się na mojej drodze"

Blanka Lipińska i Baron pozują do zdjęć w maseczkach

Blanka Lipińska i Baron nie ukrywają już swojego wielkiego uczucia! Pisarka często widzi się ze swoim ukochanym i informuje o tym swoich fanów, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para w okresie kwarantanny spędza ze sobą każdą chwilę i pomimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa, znalazła sposoby, aby umilić sobie ten trudny czas. Blanka i Baron nie szczędzą sobie czułości i pięknych prezentów, a także organizują sobie randki w zaciszu domowym. Widać, że tę parę połączyła piękna miłość! 

Ostatnio w mediach społecznościowych pisarki pojawiły się nowe zdjęcia, na których para zapozowała w... maseczkach! Jak wiadomo od 16 kwietnia każdy z nas musi zakrywać nos i usta w przestrzeni publicznej. Powoli maseczki stają się nie tylko obowiązkowym elementem podczas wyjścia, ale także ciekawym dodatkiem do stylizacji! 

Trzeba przyznać, że Blanka i Baron do swoich fotografii perfekcyjnie dobrali maseczki, które stały się ciekawym elementem zdjęć. Zobaczcie sami najnowsze fotki tej pary! Jak Wam się podobają? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YOU Rock My World 🤟🏼🌏 #MiłośćWCzasachZarazy

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Blanka Lipińska i Baron już nie ukrywają swojego wielkiego uczucia!

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Wszystko wydało się, kiedy paparazzi przyłapali parę na wymianie czułości podczas romantycznego spaceru w Sopocie! Wtedy też pisarka w rozmowie z "Fleszem" potwierdziła związek z muzykiem!

Blanka Lipińska i Baron całują się na ulicy

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08