Blanka Lipińska w bieliźnie
Instagram

Blanka Lipińska pochwaliła się nagraniem z Baronem sprzed lat! "Rok 2018... Jeden klub..."

Blanka Lipińska w bieliźnie
Instagram

Blanka Lipińska i Baron to chyba najgorętsza para tego roku! Jednak jeszcze dwa lata temu nawet oni sami nie przypuszczali, że połączy ich tak wielkie uczucie. Autorka bestselleru "365 dni" pochwaliła się nagraniem z imprezy, na którym spotkała się właśnie ze swoim obecnym partnerem.

Zobaczcie jak pisarka wspomina ten moment!

Zobacz także: Miłosne wyznanie Barona rozczuliło Blankę Lipińską, autorkę "365 dni": "Jestem zakochana jak nastolatka!"

Blanka Lipińska wspomina spotkanie z Baronem

Odkąd związek Blanki i Barona wyszedł na jaw, para chętnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego wspólnego życia. Mogliśmy zobaczyć jak wyglądają randki pary w czasie kwarantanny czy też jakimi prezentami obdarowują się wzajemnie.

Widać, że tę dwójkę połączyła wielka miłość, bowiem pisarka i muzyk spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Niedawno para spędziła swoje pierwsze wspólne święta, a Baron zamieścił niezwykle romantyczny wpis dotyczący tego, jak Blanka odmieniła jego życie. 

To pierwsze Święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego... - napisał muzyk.

Jak się okazało, Blanka i Baron mogli zacząć swój związek znacznie wcześniej! Ostatnio na InstaStory pisarki pojawiło się nagranie z... 2018 roku! Bawiła się wówczas w klubie Ritual, w którym swój występ tego samego wieczoru miał właśnie Baron. 

Rok 2018... Jeden klub... Dzielące nas 3 metry... - napisała blanka na InstaStory

Najwidoczniej to jednak nie był jeszcze ich czas. Jak w takim razie drogi Blanki i Barona się połączyły? Pisarka w rozmowie z "Fleszem" przyznała, że to ona starała się o względy swojego obecnego partnera. 

To ja zapolowałam na niego! Słyszałam o nim wiele dobrego i wymyśliłam go sobie już w październiku. [...] Chwilę zajęło mi poderwanie chłopaka z telewizji, ale ostatecznie nie czas, a efekt się liczy - powiedziała Blanka Lipińska w rozmowie z Fleszem.

Zakochanym oczywiście życzymy dużo miłości! A wy, jesteście fanami tej pary? 

Instagram

Blanka Lipińska i Baron spotykają się od kilku miesięcy! Ich związek rozgrzał fanów do czerwoności! To niewątpliwie prawdziwa hot para tego roku. Myślicie, że ktoś ich przebije?

Baron i Blanka Lipińska razem podczas świąt

 

Więcej na temat Baron Blanka Lipińska
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11