Ubiegłej jesieni w sieci pojawiły się wieści o tym, że Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się swojego czwartego dziecka. Ogłosili to za pośrednictwem magazynu "Forbes", gdzie pojawiła się sesja zdjęciowa z aktorką i jej brzuszkiem w roli głównej. Widać było wtedy, że ciąża jest już zaawansowana, a od tamtej pory minęło już niemal pięć miesięcy. Nic dziwnego, że fani aktorskiej pary zastanawiali się, czy Blake Lively już urodziła. Teraz ona sama postanowiła ogłosić światu radosną nowinę.

Reklama

Blake Lively i Ryan Reynold po raz czwarty zostali rodzicami

Blake Lively i Ryan Reynolds są uznawani za jedną z najbardziej udanych par Hollywood. Pobrali się w 2012 roku i od tamtej pory uchodzą za niezwykle kochające się i zgrane małżeństwo. W sieci raczej unikają pokazywania prywatnych ujęć, tak samo też starają się chronić prywatność swoich dzieci. Niekiedy jednak robią wyjątek i dzielą się jakąś osobistą wiadomością. Niedawny wpis Blake Lively na Instagramie można traktować właśnie w ten sposób. Wygląda na to, że aktorka "Plotkary" potwierdziła właśnie, że urodziła czwarte dziecko.

Na Instagramie Blake Lively pojawiło się zdjęcie, na którym widać ją w towarzystwie męża oraz teściowej. Do fotki aktorka dodała krótki opis, z którego wynika, że została ona wykonana w ostatnią niedzielę, kiedy fani Super Bowl cieszyli się tym corocznym wydarzeniem.

"Byłam zajęta" - napisała krótko Blake Lively.

Tym, co od razu rzuca się w oczy na tym zdjęciu, jest brzuch smukła sylwetka Blake Lively. Zdecydowanie nie widać tam już ciążowego brzuszka aktorki.

Instagram/@blakelively

Zobacz także: Rihanna jest w ciąży! Radosną nowinę ogłosiła na Super Bowl 2023

Zobacz także

Fani od razu pospieszyli z komentarzami, w których wyrażają swoje zaskoczenie faktem, że gwiazda już urodziła - oraz że już ma tak świetną sylwetkę.

- Zaraz zaraz, czy Ty właśnie urodziłaś?
- Dyskretnie rodzi, a zaraz potem pozuje w obcisłej koszulce. dobra w tym jest!
- Czy coś przegapiłam? Gdzie podział się ciążowy brzuszek - piszą fani.

East News

Zobacz także: Sylwia Przybysz w trzeciej ciąży. Tak ukrywała brzuszek [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy, że Blake Lively i Ryan Reynolds do tej pory razem wychowywali trójkę dzieci: ośmioletniego Jamesa, sześcioletnią Inez oraz trzyletnią Betty. Teraz do gromadki tej dołączyło kolejne dziecko. Póki co rodzice nie podzielili się informacją o płci dziecka.

Reklama

Aktorskiej parze gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

EastNews
East News
Reklama
Reklama
Reklama