Czarna torebka Zara
Instagram/Zara/mat. pras.

Black Friday Zara 2020. Oto najmodniejsze torebki na 2021 rok, na które będą polować influencerki

Czarna torebka Zara
Instagram/Zara/mat. pras.

Black Friday 2020 już za chwilę! Jak co roku, większość z nas czeka na ogłoszenie wyprzedaży w Zarze. W poprzednim roku Zara dzień wcześniej ogłosiła wyprzedaż dla korzystających z aplikacji, a godzinę później dla robiących zakupy na stronie internetowej Zara.pl. W tym roku spodziewamy się podobnego scenariusza. Tuż przed Black Friday postanowiliśmy zrobić przegląd najbardziej pożądanych modeli torebek w Zarze. Przedstawiamy te, na które będą polować influencerki nie tylko w całej Polsce, ale i na całym świecie. Uwaga! To właśnie te modele już lada dzień będziecie mogły kupić taniej!

Zobacz także: Reserved wyprzedaje na Black Friday torebkę za 39 złotych. Wygląda jak drogie modele od polskich projektantów i na Instagramie jest hitem

1. Miękka skórzana torba z Zary w kolorze beżu (lub czerni) to po prostu must have tej jesieni i zimy! Przypomina kultowe torebki od Bottega Veneta "The Pouch", które były hitem m.in. wśród polskich gwiazd w ubiegłym sezonie - zakochała się w nim między innymi Anna Lewandowska czy Małgorzata Socha. Torebka w Zarze kosztuje obecnie 399 złotych, ale na Black Friday będzie z pewnością przeceniona. My na pewno będziemy na nią polować!

Miękka skórzana torba z Zary w kolorze beżu

 

2. Kolejna torebka, na której powinniśmy zatrzymać się na dłużej, to torebka ze sztucznym barankiem typu city w kolorze czarnym. Ten model dzięki pięknemu futerku będzie ideałem na zimowe dni - idealnie uzupełni stylizację z płaszczem w roli głównej. Kosztuje 159 złotych, ale spokojnie! Zapewniamy, że ten model będzie przeceniony z okazji Black Friday.

Torebka ze sztucznym barankiem typu city w kolorze czarnym

 

3. Numer trzy w naszym zestawieniu to brązowa torebka w krokodyli wzór. Swoim designem przypomina torebki od Zofii Chylak czy innej polskiej marki KULIK. Torebka z Zary kosztuje obecnie 399 złotych, ale ona również będzie tańsza już w czwartek!

Brązowa torebka Zara, krokodyli wzór

Pamiętaj, że wybierając torebkę na jesień i zimę, powinnaś stawiać przede wszystkim na spokojniejsze kolory. Czernie, brązy, beże, zgniłe zielenie... To właśnie tymi kolorami powinnaś się zainteresować najbardziej podczas poszukiwań idealnej torebki na następne miesiące.

Baner Black Friday Party.pl

Więcej na temat Zara Black Friday
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37