Limonkowa torebka Bottega Veneta na jesień 2020
EastNews

Trendy jesień 2020. Ta torebka od Bottega Veneta będzie hitem następnych miesięcy

Limonkowa torebka Bottega Veneta na jesień 2020
EastNews

Idealna torebka na sezon jesień/zima 2020? Oto ona! Poznajcie najpiękniejszy model z kolekcji Bottega Veneta na zbliżający się jesienny sezon. Piękna limonkowa kopertówka to obiekt pożądania wśród miłośniczek mody na całym świecie. Niestety nie dla wszystkich osiągalny, ze względu na cenę - ta torebka kosztuje około 10 tysięcy złotych. Sam kształt nie jest nowy - możecie go kojarzyć z modelu "The Pouch", który był hitem m.in. wśród polskich gwiazd w ubiegłym sezonie - zakochała się w nim między innymi Anna Lewandowska czy Małgorzata Socha. Pierwszą nowością w pomyśle Bottegi Venety jest struktura torebki - to materiał przypominający skórzaną plecionkę (ale zdecydowanie subtelniejszą niż tą lansowaną na sezon wiosna/lato 2020). Druga nowość to dość nieoczywisty jak na sezon jesień/zima limonkowy, wręcz fluorescencyjny kolor, który mocno rzuca się w oczy. Z taką torebką nikt nie przejdzie obok ciebie obojętny.

Zielona kopertówka torebka Bottega Veneta na jesień/zimę 2020
EastNews

Model, który udało nam się znaleźć w Zarze, jest inspirowany właśnie kultowym modelem torebki Bottega Veneta. Ta kopertówka kosztuje w Zarze 359 złotych. Mamy świadomość, że nie jest to kopia 1:1, ale nie o to w tym chodzi! Kopertówka z Zary będzie zdecydowanie bardziej praktycznym wyborem. Dlaczego?

Zielona torebka kopertówka Zara podobna do Bottega Veneta na jesień/zima 2020
East News

Stonowany oliwkowy kolor zamiast ostrej limonki jak w przypadku torebki Bottegi Venety, sprawi że założycie ją niemal do każdej stylizacji. Dodatkowo kopertówka z Zary ma pasek, dzięki któremu możecie nosić ją na dwa sposoby - jak klasyczną kopertówkę czyli po prostu w ręku, lub na pasku. PS. Pasek możecie zawsze schować do torebki! Spójrzcie na zdjęcie powyżej.

Zielona torebka kopertówka Zara podobna do Bottega Veneta na jesień/zima 2020
East News

Kopertówki w stylu Bottega Veneta to obowiązkowy element w szafie każdej z nas na sezon jesień/zima 2020. Niestety jej cena jest zawrotna - torebka kosztuje ok. 10 tys. zł! Zobaczcie poniżej inne modele kopertówek w o wiele niższych cenach.

Skusisz się w tym sezonie właśnie na taką kopertówkę? Bo my zdecydowanie tak!

Więcej na temat Zara Bottega Veneta
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00