Beyonce Beyonce Beyonce Beyonce Beyonce
Beyonce
East News
1/5
Beyonce
East News

 

Beyonce znów podgrzała atmosferę wokół siebie! Obecnie gwiazda wraz z mężem przebywa w Europie na trasie koncertowej i teraz mówi się tylko o niej. Tym razem jednak nie ze względu na show, które daje na scenie, a... rzekomą ciążę! Wszyscy już mówią tylko o kolejnym dziecku wielkiej gwiazdy. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, dlaczego i zobaczcie najnowsze zdjęcia Beyonce. Te fotografie mówią wszystko!

 

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Beyonce i Jay-Z cieszą się europejskim słońcem. Zobacz, jak wyglądają ich wakacje!

 

2/5
Beyonce
East News

 

Skąd wzięły się nowe plotki o ciąży Beyonce? Gwiazda sama je wywołała, czule patrząc na swój brzuch i dotykając go podczas koncertu. Ten charakterystyczny gest wyjątkowo kojarzy się z Beyonce, która w ten sposób ogłosiła swoją pierwszą ciążę z Blue Ivy. 

Zobacz: Gwiazdy na koncercie Beyonce i Jaya-Z w Warszawie!

 

3/5
Beyonce
East News

 

Teraz już wszyscy przyglądają się Beyonce, która dodatkowo podsyca zainteresowanie, zakładając luźne sukienki. Ostatnio gwiazda miała na sobie kreację odcinaną pod biustem i wyglądała jak w pierwszych miesiącach ciąży!

Zobacz: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

4/5
Beyonce
East News

 

Jakby tego było mało, to podczas koncertu w Paryżu Jay-Z czule patrzyła na swoją żonę, a ona na swój brzuch! Uważni fani zwrócili jednak uwagę na jej obcisły strój, podkreśloną talię i płaski brzuch...

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Sto fig i dwadzieścia białych kotów! Czego wymagają gwiazdy przed koncertami? 

 

Więcej na temat Beyonce