Beata Tadla o kretach

Beata Tadla ma dość! Dziennikarka opublikowała mocny wpis: "Padłam ofiarą oszusta"

Beata Tadla o kretach

 

Beata Tadla opublikowała mocny wpis na Instagramie! Ostatnie tygodnie z pewnością nie należały do najłatwiejszych dla dziennikarki. Tuż przed rozpoczęciem najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu Tadli z Jarosławem Kretem. Co więcej, z czasem okazało się, że o decyzji Jarosława Kreta o zakończeniu ich związku, dziennikarka dowiedziała się właśnie z mediów. Pomimo problemów w życiu osobistym Beata Tadla nie poddaje się i z pozytywnym nastawieniem występuje w tanecznym show Polsatu. Niestety, okazuje się, że dziennikarka musiała ostatnio poradzić sobie z jeszcze jednym problemem... Beata Tadla padła ofiarą oszusta!

 

Beata Tadla zapowiada walkę w sądzie!

 

Okazuje się, że Beata Tadla padła ofiarą oszusta, który wykorzystał wizerunek dziennikarki do reklamowania środków... na odchudzanie! 

Nie reklamuję żadnego produktu na odchudzanie! Padłam ofiarą oszusta, który posłużył się moim wizerunkiem, wymyśloną historią, nieprawdziwymi cytatami... Obrzydliwe metody! Informuję, że podjęłam kroki prawne, bo próba zbicia kapitały czyimś kosztem - bez jego wiedzy, woli i zgody- to zwykłe chamstwo, a przede wszystkim działanie wbrew prawu! - napisała na Instagramie. (...) nie sprzedaję, nie polecam, nie stosuję żadnych produktów na odchudzanie! Proszę do mnie w tej sprawie nie pisać, bo zaraz oszaleję!

 

Zobacz także: Kret upokorzył Tadlę na wizji?! Poszło o... pierścionek zaręczynowy! Mamy WIDEO

 

Beata Tadla zamieściła w sieci ostry wpis.

Beata Tadla zamieściła w sieci mocny wpis
Instagram

 

Dziennikarka padła ofiarą oszusta.

Beata Tadla w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami
ONS

Więcej na temat Beata Tadla
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47