Znana para w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

Jedna z popularnych par show biznesu wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Znana para w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

 

Beata Tadla i Jarosław Kret wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"! Po półrocznej przerwie, taneczne show wraca na antenę Polsatu i wszystko wskazuje na to, że najnowsza edycja będzie prawdziwym hitem. Od kilku tygodni media spekulują, kto tym razem zawalczy o Kryształową Kulę. Plotkuje się, że w najnowszej odsłonie show pojawi się m.in. Renata Kaczoruk oraz gwiazda Polsatu, Ewa Zakrzewska. Teraz magazyn "Party" informuje, że w programie nie zabraknie również Beaty Tadli i Jarosława Kreta! 

 

Beata Tadla i Jarosław Kret w Tańcu z Gwiazdami

Zarówno dla Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy od 2013 roku tworzą szczęśliwy związek, występy w hitowym "Tańcu z Gwiazdami" z pewnością będą wielkim powrotem do świata show-biznesu. Para od jakiegoś czasu coraz mniej pokazuje się publicznie - teraz z pewnością wszystko się zmieni! Tadla i Kret będą ze sobą rywalizować na parkiecie i walczyć o Kryształową Kulę! Kto wie, być może udział w tanecznym show zwiastuje zmiany w ich życiu zawodowym? Warto przypomnieć historię Pauliny Chylewskiej, która kilka miesięcy po występach w "TzG" rozpoczęła pracę w stacji Polsat. Czy z Beatą Tadlą i Jarosławem Kretem będzie podobnie? Co ciekawe, w 2015 roku Jarosław Kret zapewniał, że nigdy nie zgodzi się na udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Nie jestem stworzony do tańca. Są granice, których nie przekroczę, by nie być uznanym za śmiesznego - mówił wówczas w rozmowie z "Twoim imperium"

Jak widać, po latach Jarosław Kret dał się jednak namówić na udział w programie! Będziecie im kibiocować w "Tańcu z Gwiazdami"? Kto Waszym zdaniem ma większe szanse na zwycięstwo? Beata Tadla czy Jarosław Kret?

 

Zobacz także: Po "Azji Express" przyszła pora na "Taniec z Gwiazdami"? Hanna Lis podjęła już decyzję w tej sprawie!

 

Beata Tadla i Jarosław Kret zatańczą w "Tańcu z Gwiazdami"!

Beata Tadla w czarnej sukience na imprezie
ONS.pl

 

Będziecie im kibicować?

Beata Tadla w białej sukience
ONS

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29