Za nami 86. Gala Mistrzów Sportu. Statuetkę najlepszego sportowca otrzymał Robert Lewandowski, drugie miejsce zajęła Iga Świątek, a trzecie Kamil Stoch, za którego nagrodę odebrała jego żona Ewa Bilan-Stoch. Iga Świątek w swoich mediach społecznościowych tuż po Gali mistrzów Sportu napisała długie podziękowania. Dodała, że jest jej szkoda, że nie zrobiła sobie zdjęcia z Beatą Kozidrak, która swoim występem otworzyła galę.

Reklama

Ta statuetka wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje, że jesteście że mną, doceniacie i kibicujecie, a to dla mnie ogromna motywacja. Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak.

Życzenie Igi zostało jednak wysłuchane i Beata niedługo później udostępniła fotografię, na której stoi na tle ścianki tuż obok polskiej tenisistki. Jak na prezent od królowej polskiej sceny zareagowała Świątek?

Beata Kozidrak pokazała fotomontaż z Igą Świątek

Beata Kozidrak w swoich mediach społecznościowych jest bardzo aktywna. Na Instagramie gwiazdy nie mogło więc zabraknąć zdjęć z Gali Mistrzów Sportu, podczas której wystąpiła. Przy okazji Kozidrak udostępniła zdjęcie, na którym pozuje obok Igi Świątek. Fotografia jest zgrabnym fotomontażem.

@iga.swiatek spójrz! Jednak mamy wspólne zdjęcie ????
Pozdrawiam Cię i z całego serca kibicuje!!!????

Zdjęcie rozbawiło fanów, ale także samą adresatkę, która zmontowaną fotografię udostępniła na swoim InstaStories. Tenisistka skomentowała krótko:

Hahah, piękne! Zrobiło mi to dzień, dziękuję!

Iga Świątek jest niezwykłym sportowym odkryciem. Iga wygrała najbardziej prestiżowe zawody French Open 2020 pokonując świetną przeciwniczkę Sofię Kenin. To zwycięstwo poruszyło wszystkich Polaków, którzy gratulowali młodziutkiej tenisistce niezwykłego osiągnięcia. Wśród składających gratulację znaleźli się politycy, artyści, dziennikarze. Przez chwilę można było mieć wrażenie, że absolutnie każdy Polak stał się wielkim fanem tenisu. Iga Świątek wykazała się niezwykłym talentem, a przypomnijmy, że ma zaledwie 19 lat. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Zobacz także

Zobacz także: Iga Świątek pokazała środkowy palec Robertowi Lewandowskiemu na Gali Mistrzów?! Zobaczcie to wideo!

Beata Kozidrak spełniła marzenie tenisistki.

Kostiumy, jakie włożyły gwiazdy na galę, były szeroko komentowane w mediach.

Iga Świątek w wieku 19 lat zdobyła najbardziej pożądany przez zawodowych tenisistów puchar.

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama