Beata Kozidrak była jedną z gwiazd na koncercie „Walentynki z Polsatem”. Gwiazda na scenie zaprezentowała swoje największe przeboje o miłości i tradycyjnie już zachwyciła swoją stylizacją. Na walentynkowym koncercie gwiazda zaprezentowała się w błyszczącej sukience o kroju płaszcza czy marynarki.

Reklama

Artystka nie zdecydowała się na stylizację w kolorze miłości, ale postawiła na drapieżny i seksowny look, który w mistrzowski sposób odsłonił smukłe nogi gwiazdy. To nie jedyny zestaw, w jakim zaprezentowała się piosenkarka... W dodatku przed kamerą wypowiedziała słowa:

Wracam do Ciebie ukochany

Czy królowa polskiej sceny jest zakochana?! Zobaczcie, jak dziś się prezentowała!

Beata Kozidrak odsłoniła nogi w srebrnej sukience!

Beata Kozidrak na scenie zaprezentowała się aż w dwóch kreacjach. Pierwsza to błyszcząca sukienka o kroju marynarki, która wyeksponowała nogi gwiazdy. W tym seksownym zestawie artystka wyglądała doskonale.

Potem przyszedł czas na bardziej elegancką wersję i Beata Kozidrak wystąpiła w czarnej, długiej sukni z koronkowymi elementami od Sylwii Romaniuk. Ten zestaw sprawił, że artystka wyglądała niemal posągowo!

Zobacz także

Jeśli chodzi o kreacje sceniczne Beata Kozidrak nigdy nie zawodzi. Sami spójrzcie...

Zobacz także: Beata Kozidrak w cekinowym garniturze za 2 tys. zł błyszczała na Gali Mistrzów Sportu!

East News

Na koncercie walentynkowym Beata Kozidrak zaprezentowała się w dwóch stylizacjach. Długa czarna suknia to projekt marki Sylwii Romaniuk.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama