Beata Kozidrak o rozstaniu z mężem
ONS

Beata Kozidrak o rozstaniu z mężem: "Nie cierpiałam. Jestem szczęśliwa, że mam nową miłość"

Beata Kozidrak o rozstaniu z mężem
ONS

Beata Kozidrak skomentowała swoje rozstanie z mężem. Piosenkarka i Andrzej Pietras właśnie w 2016 roku postanowili zakończyć swoje małżeństwo. Para rozstała się po 36 latach wspólnego życia. I chociaż media plotkowały na temat ich rozstania, to sama Beata Kozidrak w wielu wywiadach zapewniała, że wciąż utrzymuje dobre kontakty z byłym już mężem. Teraz w rozmowie z Faktem artystka przyznaje, że nie cierpiała z powodu rozwodu.

 

Beata Kozidrak o rozstaniu z mężem. 

Piosenkarka w rozmowie z tabloidem zapewniła, że rozstanie z mężem nie było dla niej dramatem i nie cierpiała z powodu rozwodu. Gwiazda nie ukrywa, że znów jest szczęśliwa dzięki nowej miłości. 

Nie cierpiałam z powodu rozstania z mężem. Nie miałam więc czego odreagowywać. Jestem szczęśliwa, że mam nową miłość, bo to ona dała mi tę energię. Chyba widać, że nie cierpię?- powiedziała Beata Kozidrak. 

Przy okazji, Beata Kozidrak oceniła swoją karierę muzyczną. Artystka nie ukrywa, że zna swoją wartość i to właśnie ona stworzyła w Polsce najwięcej przebojów. 

 Znam swoją wartość i dla mnie nie ma konkurencji. Doceniam innych artystów, ale jest tylko jedna Beata. Każdy ma prawo do sukcesów, więc jeśli się komuś uda to super. Pierwsza podchodzę i gratuluję. Wylansowałam najwięcej hitów w tym kraju, wszystkie napisałam, więc nie mam czego zazdrościć innym.

 

Nam pozostaje więc życzyć Beacie Kozidrak kolejnych wielkich hitów! 

 

Zobacz także: Beata Kozidrak żałuje, że wyprowadziła się z Lublina? "W Warszawie trudno się wyciszyć i ukryć..."

 

Beata Kozidrak nie cierpiała po rozstaniu z mężem.

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, rozstania roku 2016
East News

Gwiazda przyznała również, że to ona wylansowała w Polsce najwięcej przebojów. 

Beata Kozidrak otrzymała złotą płytę

Więcej na temat Beata Kozidrak
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01