Newsy

TYLKO U NAS Byliśmy na planie teledysku Beaty Kozidrak "Bingo". Zobacz kulisy i wywiad z gwiazdą!

TYLKO U NAS Byliśmy na planie teledysku Beaty Kozidrak "Bingo". Zobacz kulisy i wywiad z gwiazdą!

Beata Kozidrak nagrała kolejny hit! Jej najnowszy utwór "Bingo", który jest zwiastunem trzeciej solowej płyty wokalistki, podbija już listy przebojów. Tymczasem w starym domu pod Warszawą liderka Bajmu wzięła udział w zdjęciach do teledysku. Każda ze scen odbywała się w innym pokoju symbolizującym inny etap życia bohaterki piosenki, a także... samej Beaty.

To są pomieszczenie, w których nagrywane są sceny charakterystyczne dla tej piosenki, dla tekstu. W tych pokojach będą się rozgrywały sceny z mojego życia. Trochę wracam do dzieciństwa - sześć lat chodziłam do ogniska baletowego i będąc małą dziewczynką, chciałam być baletnicą. I to będzie spojrzenie wstecz - mówi nam Kozidrak.

Oprócz baletnicy w klipie zobaczymy m.in. tajemniczego mężczyznę oraz starszą kobietę. A w jednej ze scen Beata Kozidrak pojawia się w zachwycającej sukni Ewy Minge z kolekcji Butterfly. Czy także nie możecie już doczekać się walentynek i premiery teledysku? 

 

Zobacz także: Beata Kozidrak śpiewa swój nowy hit dla Magdy Gessler! WIDEO

 

Beata Kozidrak nagrała już teledysk do swojego nowego hitu "Bingo".

Beata Kozidrak w mini
Newsy
Beata Kozidrak w BARDZO krótkiej sukience! Co za nogi! ZDJĘCIA
Beata Kozidrak w BARDZO krótkiej sukience! Co za nogi! ZDJĘCIA

Beata Kozidrak na konferencji sylwestrowej Polsatu pokazała bardzo zgrabne nogi! Artystka wie, jak podkreślić swojej atuty, co udowodniła na czwartkowej konferencji Polsatu. Zobaczcie te zdjęcia! Beata Kozidrak w mini na konferencji Polsatu To już nie pierwszy raz, kiedy Beata Kozidrak zachwyca swoją stylizacją. Gwiazda najczęściej eksponuje swoje zgrabne nogi i wybiera krótkie sukienki. Niedawno wokalistka pojawiła się w kusej sukience na pokazie Agnieszki Maciejak. Nie dało się od niej oderwać wzroku. Podobnie było podczas czwartkowego spotkania, na którym zostali ogłoszeni artyści występujący podczas Sylwestra w Katowicach. Kozidrak stylizację uzupełniła czarnymi szpilkami i złotym paskiem. Jak Wam się podoba stylizacja artystki?   Zobacz: Beata Kozidrak rozstała się z mężem? Jest oświadczenie artystki: "Nie możemy już dłużej..."   Beata Kozidrak na konferencji sylwestrowej Polsatu Co za nogi!

Beata Kozidrak w czerni
Newsy
Justyna Steczkowska, a może Beata Kozidrak? Której należy się miano diwy? Zdecydujcie!
Justyna Steczkowska, a może Beata Kozidrak? Której należy się miano diwy? Zdecydujcie!

Jak co roku magazyn "Flesz" zorganizował plebiscyt "Najlepiej ubrani". Podobnie jak poprzednio jest kilka kategorii, a jedna z nich to "Diwa", do której nominowanych zostało pięć niesamowitych kobiet. Wśród nich znalazły się Justyna Steczkowska , Anna Mucha , Edyta Herbuś , Magda Gessler i Beata Kozidrak . "Najlepiej ubrani 2015" - nominowane w kategorii "Diwa" Każda z nominowanych gwiazd ma osobowość i wyjątkowy styl, którym zachwyca na salonach. Zwyciężyć może jednak tylko jedna, którą wybierze jury. A kto w nim zasiądzie? Jedną z osób jest Aneta Wikariak, redaktor naczelna magazynów "Flesz" i "Party" oraz Party.pl, a także znani i cenieni projektanci i osoby związane z modą. Nie zabraknie Lidii Kality, duetu Paprocki&Brzozowski, Joanny Przetakiewicz, Łukasza Jemioła, Agnieszki Ścibior (redaktor naczelna "Flesz Trendy" i "Viva! Moda"), Joanny Horodyńskiej, Roberta Kozyry, a także Roberta Wolańskiego, jednego z najbardziej cenionych polskich fotografów. Jurorzy bez wątpienia mieli trudny orzech do zgryzienia, ponieważ każda z pań zasługuje na to wyróżnienie. A Waszym zdaniem, która powinna wygrać w kategorii "Diwa"?   Zobacz:  Wybraliśmy najlepiej ubrane gwiazdy 2014 roku. To one zachwycały na salonach​.   Justyna Steczkowska nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Anna Mucha nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Beata Kozidrak nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Magda Gessler nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015" Edyta Herbuś nominowana w plebiscycie "Najlepiej ubrani 2015"    

Beata Kozidrak dostała pączki od Magdy Gessler
Newsy
Beata Kozidrak śpiewa nowy hit dla Magdy Gessler! To trzeba zobaczyć! WIDEO
Beata Kozidrak śpiewa nowy hit dla Magdy Gessler! To trzeba zobaczyć! WIDEO

Beata Kozidrak podziękowała Magdzie Gessler śpiewająco za słodkości, które otrzymała na plan teledysku! Z okazji tłustego czwartku wszyscy dziś zajadają paczki i faworki ( mamy przepis Magdy Gessler! ), również liderka Bajmu. Zobaczcie, jak podziękowała Magdzie za prezent! Co zaśpiewała Beata Kozidrak Magdzie Gessler? Niedawno odbyła się premiera piosenki Beaty Kozidrak i Bajmu - "Bingo", gdzie w refrenie Beata śpiewa: "O mama, o mama, nie chce tak jak Ty być sama". Specjalnie dla Magdy Gessler Kozidrak zmieniła ten fragment na: "O Magda, o Magda, może byś go ze mną zjadła"? Nagranie już robi furorę w sieci! N ie wiedzieliśmy, że dwie najpopularniejsze obecnie blondynki w naszym kraju (nie zapominamy oczywiście o Dodzie, chociaż wokalistka na razie zdecydowała się na zieleń na głowie ) mają ze sobą taki dobry kontakt.   Zobaczcie koniecznie!   Zobacz: Magda Gessler wyznaje miłość na Facebooku! Kto zdobył serce gwiazdy TVN?   Beata Kozidrak śpiewa Magdzie Gessler!     #beatakozidrak# wcześnie nagrywania teledysku :) #slodkislony #magdagessler Film zamieszczony przez użytkownika @magdagessler_official 4 Lut, 2016 o 1:46 PST   Magda Gessler wysłała pączki Beacie Kozidrak. Beata Kozidrak zachwala pączki Beaty Kozidrak.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner