Basia Kurdej-Szatan nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana
East News

Wściekła Basia Kurdej-Szatan! Nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana! "Pocałujcie się w dupę"

Basia Kurdej-Szatan nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana
East News

 

Popularny wokalista Ed Sheeran przyjechał na dwa dni do Polski, żeby zagrać w Warszawie dwa koncerty na Stadionie Narodowym. Początkowo zaplanowany był tylko sobotni koncert artysty, ale bilety na niego sprzedały się zaledwie w kilka minut, dlatego organizatorzy zaproponowali drugi termin, dzień po pierwszym koncercie. Ed przyleciał wczoraj do Polski i zagrał koncert na Narodowym, na którym znalazł się komplet widzów. Wśród nich miała znaleźć się Basia Kurdej-Szatan, która w ostatniej chwili kupiła bilet przez internet. Choć bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, niektórzy sprzedawali swoje bilety w sieci. Ceny osiągały jeszcze kilka dni temu nawet 1000 złotych! Zapewne jeden z takich biletów kupiła właśnie Basia, która na koncert udała się z przyjaciółką. Szybko jednak okazało się, że bilet, który kupiła obowiązuje na koncert w Belgii, a nie w Polsce! Aktorka przyjechała pod Stadion Narodowy, ale nie mogła wejść na koncert. Wściekła nagrała wideo pod Stadionem, w którym wyraziła swoje rozczarowanie zaistniałą sytuacją. 

 

Drodzy państwo, skończywszy dzisiaj wcześniej pracę i dowiedziawszy się o tym, że skończę ją już wcześniej rano, weszłam do internetu, żeby wyszukać biletów na koncert Eda Sheerana. Wiedziałam, że biletów już dawno nie ma, ale stwierdziłam, że może coś się znajdzie. Portal Viagogo pokazał, że są ostatnie bilety, więc zakupiłam takie dwa. Weszłam na swojego maila, tam wszystko było cacy. Chciałam wydrukować bilet, ale wysłano mi go na adres zupełnie inny, do Belgii. No, do Belgii niestety nie zdążymy już dojechać. Portal Viagogo robi sobie po prostu jaja z ludzi. Nie wejdziemy niestety na koncert. Organizator dał d*py, bo to jego wina wszystko - powiedziała Basia. 

 

Gwiazda dodała też wpis na Instagram. Później zaktualizowała go i przeprosiła organizatorów.

OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com - pocałujcie się w dupę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię 😁 bawcie się kur.. dobrze !!!!!!!!!!!!! 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕 #edsheeran #koncert #chamstwo#i #prostactwo #viagogo@viagogo_recruitment
Aktualizacja : Organizator Charmmusic nie miał z tym nic wspólnego, przepraszam i wycofuję. - napisała na Instagramie Basia Kurdej-Szatan.

 

Czy też zostaliście kiedyś oszukani i kupiliście fałszywe bilety?

 

Zobacz: Ed Sheeran już w Polsce! Jego lista żądań przed koncertami SZOKUJE!

Zobacz także: Walkę z jąkaniem pomogła wygrać mu muzyka. Tak wyglądało dzieciństwo Eda Sheerana

 

Basia Kurdej-Szatan została oszukana?

Wściekła Basia Kurdej-Szatan
Instagram

Nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana

Ed Sheeran w Polsce
Ed Sheeran w Polsce

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08