Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan śpiewają razem podczas świątecznego koncertu
East News

Basia Kurdej-Szatan wystąpi z mężem w kolejnej edycji "Dance, Dance, Dance"?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan śpiewają razem podczas świątecznego koncertu
East News

Basia Kurdej-Szatan uczestniczką drugiej edycji „Dance, Dance, Dance”? Już w niedzielę wielki finał show, w którym dwie pary - Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - powalczą o nagrodę główną - 100 tysięcy złotych na cele charytatywne. Finałowy odcinek jak zawsze poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Wiele wskazuje jednak na to, że po raz ostatni zobaczymy ich razem w roli gospodarzy tanecznego programu... Dlaczego?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w 2. edycji „Dance, Dance, Dance”?

Jeszcze zanim ruszyła 1. edycja „Dance, Dance, Dance”, mówiło się o udziale w show Basi Kurdej-Szatan i jej męża Rafała Szatana. Aktorka i muzyk mieli razem wystąpić w show, ale Rafał doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu treningi, dlatego para zrezygnowała z udziału w show. Basia została prowadzącą show, a Marcelina Zawadzka, która początkowo miała być gospodynią programu, została uczestniczką i zatańczyła w parze z Rafałem Maślakiem. Czy teraz to się zmieni i Basia zostanie uczestniczką programu?

Jeśli powstanie kolejna edycja, zdrowie dopisze i uda się zgrać terminy zawodowe, chętnie wystąpimy z mężem. Prowadzącą stałam się trochę przez przypadek. Oczywiście bardzo to polubiłam, wręcz pokochałam i się w tym odnalazłam. Robię to więc z przyjemnością, bo uwielbiam tę wytwarzającą się adrenalinę podczas programów na żywo, ale tak naprawdę spełniam się całkowicie, gdy występuję na scenie albo przed kamerą. Mam po prostu artystyczną duszę. Od dziecka szkoliłam się w tym kierunku – szkoła muzyczna, chóry, zajęcia aktorskie itd. Myślę że udział w „Dance Dance Dance” to też wspaniała pamiątka. Z pewnością miło będzie po latach zobaczyć odcinki ze swoim udziałem - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla magazynu Kurier TV.

Barbara Kurdej-Szatan chciałaby przeżyć taką przygodę jak uczestnicy programu i wziąć udział w show wraz ze swoim mężem Rafałem. Chcielibyście zobaczyć ich razem w 2. edycji „Dance, Dance, Dance”?

 

W niedzielę Basia Kurdej-Szatan poprowadzi finał „Dance, Dance, Dance”

Basia Kurdej-Szatan w Dance, dance, dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Chcielibyście, żeby aktorka wraz z mężem wystąpiła w show TVP?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na Instagramie w sportowych strojach
Instagram

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08