Basia Kurdej Szatan w marynarce z pilotów
fot. i kostium Anna Kubisz

Basia Kurdej Szatan w kreacjach z... pilotów od telewizora i kuchennego okapu! Zobacz, o co chodzi!

Basia Kurdej Szatan w marynarce z pilotów
fot. i kostium Anna Kubisz

To naprawdę niecodzienny widok! Basia Kurdej-Szatan w marynarce z pilotów od telewizora, w sukience z części od okapów kuchennych czy płytek komputerowych - tak gwiazda „M jak miłość” promuje projekt „Moda na recykling” - wydarzenie organizowane z okazji jubileuszowej edycji akcji „Sprzątanie świata” przez Europejską Platformę Recyklingu. 

Wydarzenie to odbędzie się 18 września w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, poprowadzi je właśnie Basia Kurdej-Szatan, która od lat angażuje się w działania proekologiczne. Jej córeczka Hania od małego segreguje śmieci i wykorzystuje w sposób twórczy odpady, m.in. ubierając w zużyte materiały statuetki Telekamer otrzymane przez mamę! Podczas wydarzenia odbędzie się wyjątkowy pokaz mody z recyklingu. Wyjątkowe kreacje, także dla Basi, stworzyła Anna Kubisz. 

Naprawdę musimy zacząć intensywniej dbać o naszą planetę. Niedawno poszłam z rodzinką zbierać śmieci. Na odcinku zaledwie 300 metrów przy samej drodze uzbieraliśmy 7 wielkich worów! Byłam przerażona. Trzeba uświadamiać ludzi i mówić o tym częściej – mówi w "Fakcie" Barbara Kurdej -Szatan.

Podobają się Wam takie działania?

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa córeczki. Tak wygląda Hania Szatan

Basia Kurdej Szatan w sukienkach z recyklingu.

Basia Kurdej Szatan promuje ekologię
fot. i kostium Anna Kubisz

Basia Kurdej Szatan promuje ekologię
fot. i kostium Anna Kubisz

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47