Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

Basia Kurdej - Szatan pochwaliła się uroczą sesją zdjęciową z synkiem! Henio skończył już dwa miesiące

Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

Barbara Kurdej - Szatan na swoim Instagramie pochwaliła się pięknymi zdjęciami z Heniem! Synek gwiazdy skończył już dwa miesiące i rośnie jak na drożdżach. Urocze fotografie rozczuliły fanów, którzy zamieścili pod najnowszym postem gwiazdy mnóstwo komplementów. Wielbiciele aktorki zastanawiają się również, do kogo podobny jest Henio. Zdania na ten temat są podzielone. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Moda jesień 2020: Basia Kurdej-Szatan wychodzi z "Dzień Dobry TVN" w płaszczu za 3000 zł! Ale ona wygląda! 

Basia Kurdej - Szatan pochwaliła się uroczą sesją zdjęciową z synkiem

Barbara Kurdej - Szatan już od ponad dwóch miesięcy jest szczęśliwą mamą Henia. Maluch przyszedł na świat pod koniec września, jednak kazał na siebie długo czekać - chłopiec urodził się aż 9 dni po terminie. 

Czekałam spokojnie, bo z ciążą i z maluszkiem wszystko było dobrze. Nie chciałam wywoływać porodu oksytocyną. Henio sam zdecydował, kiedy przyjść na świat – wyjawiła "Fleszowi" Basia Kurdej - Szatan. 

Teraz całą swoją energię Basia Kurdej - Szatan poświęca oczywiście synkowi. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci do pracy, bo w pełni poświęca się macierzyństwu. Basia i Rafał długo marzyli o powiększeniu rodziny - aktorka przed zajściem w drugą ciążę podkreślała, że już od dłuższego czasu razem z partnerem starają się o dziecko, ale niestety - bez skutku. Również ich pierwsza pociecha, Hania, od dawna marzyła o rodzeństwie. Na szczęście to marzenie całej rodziny już dwa miesiące temu zostało spełnione! 

Aktorka od czasu do czasu chwali się nowymi zdjęciami Henia na swoim Instagramie. Tak się stało również i tym razem - w najnowszym poście Basi możemy zobaczyć uroczą sesję zdjęciową gwiazdy z jej pociechą. Henio już jest naprawdę dużym chłopcem i zachwycił wszystkich swoimi uroczymi minami. 

Oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów! Pojawiło się mnóstwo komplementów dla całej rodziny, a także spekulacji, do kogo bardziej podobny jest Henio - do mamy, czy taty? Jak się okazało, zdania internautów na ten temat są podzielone! 

- Czysty tatuś 😍

- Ale podobny do mamy 😊

- Ale on do ciebie podobny 🤗

- Śliczny, na moje oko cała mamunia ❤️❤️❤️😘

- Ps. 2 zdjęcie cały tata 😎 - piszą fani. 

A Wy, jak uważacie? Do kogo bardziej podobny jest Henio? Zobaczcie urocze zdjęcia, którymi podzieliła się Basia Kurdej - Szatan! 

Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

Henio ma już dwa miesiące! Co za słodziak!

Barbara Kurdej - Szatan
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37