Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan marzą, aby po raz drugi zostać rodzicami! Małżeństwo chciałoby, aby ich córka Hania została starszą siostrą. Radosnej nowiny scenarzyści "M jak miłość" mogą nie przyjąć zbyt dobrze. Aktorka od kilku lat wciela się w serialu w Joasię Chodakowską. I jej wątek jest naprawdę bardzo ważny! Czy aktorka z powodu ciąży zrezygnuje z grania? Zobaczcie, co powiedziała.

Reklama

Basia Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży?

Gdy Basia po raz pierwszy była w ciąży, występowała w programie "X-Factor". Wraz z mężem i zespołem Soul City brała udział w odcinkach na żywo. W trakcie trwania programu została mamą, dlatego czas ciąży i pierwszych tygodni z córką wspomina jako bardzo intensywny. Nauczona doświadczeniem gwiazda "M jak miłość" teraz nie zrobiłaby drugi raz tak samo. W rozmowie z Plejadą Kurdej-Szatan powiedziała, że to było zbyt ogromne obciążenie dla niej.

- Myślę, że jak będę miała kolejne dziecko, to chyba jednak wolałabym spokojniej przeżyć te pierwsze miesiące. Aczkolwiek daliśmy radę, nic złego się nie wydarzyło. Hania była wśród nas. Była cały czas na próbach - powiedziała Basia.

Dodała, że każda kobieta w ciąży mniej pracuje, więc na pewno aktorka zrezygnuje z niektórych swoich obowiązków. Basia nie zrobi sobie jednak dłuższej przerwy, ponieważ ze wszystkich umów nie może zrezygnować.

- Ja akurat jak pierwsze dziecko rodziłam, to byłam w trakcie programu X-Factor. Pierwszy miesiąc spędziłyśmy z Hanią tylko w domu, nigdzie nie wychodząc. Teraz zobaczymy jak to będzie, bo sporo mam różnych projektów, muszę się dogadać... Na pewno nie zrobię sobie roku wolnego! - wyjaśniła gwiazda "M jak miłość".

Scenarzyści serialu "M jak miłość" mogą być zatem spokojni. Poza tym przez 18 lat trwania serialu niejedna aktorka była w błogosławionym stanie. Kasia Cichopek czy Anna Mucha z pewnością podzielą się z Basią doświadczeniem w tej sprawie.

Instagram

Basia i Rafał chcieliby drugi raz zostać rodzicami

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama