Basia Kurdej-Szatan

Mocny wpis Basi Kurdej-Szatan o okładce "Faktu" z umierającą dziewczynką. Oberwało się też Szulim!

Basia Kurdej-Szatan
Najpierw Magda Różdżka dała emocjonalny wpis na temat czwartkowej okładki “Faktu”, a teraz do dyskusji dołączyła się Basia Kurdej-Szatan. Aktorka uważa, że gazeta popełniła wielki błąd umieszczając na okładce umierającą dziewczynkę z Kamiennej Góry, który została uderzona siekierą przez 27-letniego mężczyznę. Krótko po tym incydencie zmarła w szpitalu. Tabloid nie zasłonił jej twarzy na okładce. Co napisała o nich Basia?

"BŁAGAM !!! Nie kupujcie tego bestialskiego kłamliwego gówna. Bo dosłownie - tak można nazwać "Fakt" !
I rownież - nie rozumiem, dlaczego w TVNie program "Na językach" współpracuje z tą gazetą i ją jeszcze promuje. Zróbcie coś z tym !!!! Nie wstyd Wam ??? Niestety jest więcej tego typu beznadziejnych gazet i portali. Naprawdę - macie wszyscy swój rozum - można wybrać inaczej !

A kto nie wie o co chodzi - gazeta "Fakt" wypuściła okładkę ze zdjęciem przerażonej zakrwawionej 10letniej dziewczynki, po tym jak zwyrodnialec psychol skurwysyn !!!! uderzył Ją w głowę siekierą. Dziewczynka po paru godzinach zmarła..." - pisze (pisownia oryginalna)

Program “Na językach” jest robiony we współpracy TVN z “Faktem”. Wszystkie odcinki programu z Agnieszką Szulim nagrywane są w redakcji tabloidu. 
 

Okładka Faktu z ciężką ranną dziewczyną

Basia Kurdej-Szatan pozuje z torbą GoshicoAgnieszka Szulim na Mazurach

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04