Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek, Joanna Opozda na wakacjach
Instagram

Gwiazdy uciekły przez zimą i wygrzewają się na rajskich plażach! Opozda, Rozenek, Kurdej... Kto jeszcze?

Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Rozenek, Joanna Opozda na wakacjach
Instagram

Małgorzata Rozenek, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Opozda oraz inne gwiazdy pokazały swoje zdjęcie z wakacji. Kto miał już dość zimy i postanowił zafundować sobie urlop w ciepłych krajach? Spójrzcie tylko na piękne zdjęcia gwiazd, które wypoczywają m.in. w Meksyku, na Madagaskarze czy w Dubaju. 

Gwiazdy wypoczywają na wakacjach

Ostatnie miesiące chyba dla wszystkich były wyjątkowo trudne. Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się po całym świecie spowodowała, że wiele osób musiało zrezygnować ze swoich planów i w spędzić wiele tygodni we własnych domach. Niestety, w związku w niepokojącymi informacjami dotyczącymi liczby zachorowań na koronawirusa, w naszym kraju już od kilku tygodni są zamknięte hotele czy pensjonaty, a to oznacza, że nie możemy sobie zaplanować wyjazdu w góry czy nad morze. Zima i obostrzenia sprawiły, że z pewnością wielu Polaków postanowiło zafundować sobie wypoczynek w ciepłych krajach. Wśród osób, które bawią się na rajskich wakacjach jest całkiem sporo gwiazd!

Na wakacje w Meksyku zdecydowała się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para w towarzystwie dzieci i niani wybrała się na urlop pod palmami! Spójrzcie tylko na zdjęcie gwiazdy TVN z synem- widać, że mały Henio jest zachwycony wakacjami w Meksyku! 

 

Na wakacje pod palmami zdecydowała się również Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazda serialu "M jak miłość" razem z mężem i dziećmi wypoczywa na rajskim Zanzibarze.  Aktorka publikuje w sieci całkiem sporo zdjęć z rodzinnego wyjazdu. Tylko spójrzcie, jak wypoczywa Basia Kurdej-Szatan! Już od samych zdjęć aktorki robi się gorąco :)

Okazuje się, że również Joanna Opozda miała już dość mrozów w naszym kraju. Piękna gwiazda, która zaledwie kilka tygodni temu rozstała się z Antonim Królikowskim, wybrała się na Madagaskar. Ostatnio gwiazda serialu "Pierwsza miłość" pokazała seksowne zdjęcie z plaży!

Joanna Opozda w kostiumie kąpielowym na plaży
Instagram

Sara Boruc z kolei razem z rodziną od kilku dni wypoczywają w Dubaju. Ostatnio podczas relacji na InstaStories żona Artura Boruca pokazała, jak ich syn bawi się na plaży. Spójrzcie tylko na te piękne widoki!

Sara Boruc pokazała syna na wakacjach w Dubaju
Instagram

Na rajskie wakacje zdecydowała się również Anna Wendzikowska. Gwiazda TVN zabrała swoje córeczki na Dominikanę. Dumna mama chętnie publikuje w sieci nagrania z wyjazdu z dziewczynkami, które są zachwycone zabawami na plaży i na basenie :) 

Anna Wendzikowska z córkami na wakacjach
Instagram

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08