Basia Kurdej Szatan Flesz

Rafał Szatan oświadczył się Basi po 5 miesiącach! Dlaczego tak szybko?

Basia Kurdej Szatan Flesz

 

Pod koniec sierpnia Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan będą świętować siódmą rocznicę ślubu. Prawdopodobnie w tym dniu będą bawić się na weselu przyjaciółki. Para wzięła ślub cywilny w 2011, kiedy Basia była już w ciąży z ich córeczką Hanią. Rok później wzięli drugi - ślub kościelny. W wywiadzie dla magazynu „Flesz" aktorka zdradza, że poznali się z Rafałem na próbach do musicalu „Hair" i sprawy potoczyły się dość... szybko.

Od razu zwróciliśmy na siebie uwagę. Wciąż się w siebie wpatrywaliśmy, a gdy po próbie Rafał usiadł do pianina i zagrał zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie. Zagrał i zaśpiewał jakiś jazzowy kawałek, a ja kocham jazz - mówi we „Fleszu" Barbara Kurdej-Szatan.

Niestety po pierwszej próbie musieli się rozstać na trzy miesiące, bo aktorka ostatecznie nie zagrała w "Hair", ale wróciła na premierę, aby zobaczyć Rafała na scenie. Od tamtej chwili są nierozłączni.

Po pięciu miesiącach Rafał mi się oświadczył. Zawładnęło nami tak mocne uczucie, to były tak intensywne emocje, że szczerze mówiąc niewiele z tamtego okresu pamiętam. Niczego wtedy nie kontrolowałam. Wszystko działo się samo, szło, a właściwie biegło do przodu - wspomina we „Fleszu" Barbara Kurdej-Szatan.

Po ślubie para przeprowadziła się do Warszawy i tutaj postanowiła rozwijać swoje kariery. Basia dość szybko odnalazła się w nowym mieście, zaczęła się jej dobra passa. Rafał jednak na sukces musiał jeszcze poczekać. O perypetiach młodego małżeństwa artystów czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

Zobacz: Wybierz Gwiazdę Roku 2018 Party.pl w wielkim plebiscycie magazynu "Party" i "Party.pl"!

 

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał są małżeństwem od siedmiu lat. I są szczęśliwi!

Barbara Kurdej-Szatan na randce z mężem

Barbara i Rafał często ze sobą pracują na scenie. Wkrótce zobaczymy ich razem w serialu „M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan
East News

Więcej - w nowym Fleszu!

Już jest! Nowy

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12