Gwiazda Roku Party.pl

 

Trwa wielki plebiscyt magazynu "Party" oraz "Party.pl". Wybieramy Gwiazdę Roku serwisu Party.pl! Nominowaliśmy 6 gwiazd, o których czytaliście najchętniej przez ostatnie 12 miesięcy na naszej stronie! (przypominamy - wciąż można oddawać głosy w kategorii Gwiazda Roku Magazynu Party - choć jesteśmy spokrewnionymi redakcjami, między magazynem a stroną internetową zawsze jest jakaś różnica :)). Kto wzbudzał Wasze największe zainteresowanie? Nominacje poniżej!

 

GWIAZDA ROKU PARTY.PL - NOMINACJE
Mikołaj Roznerski
Anna Lewandowska
Doda
Ewa Farna
Michał Szpak
Barbara Kurdej Szatan

 

Sylwetki nominowanych oraz nasze uzasadnienie - pod głosowaniem! Wielka gala "Party" i "Party.pl" już w październiku! Głosuj na swoich ulubieńców. A już niedługo ujawnimy kolejne kategorie! 

 

Głosowanie trwa do 9 września 2018 do godziny 23:59. Regulamin plebiscytu - tutaj. 

 

Mikołaj Roznerski

Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów gości w portalu nie tylko za sprawą swoich ról filmowych, ale i romansu z koleżanką z planu „M jak miłość” – Adrianą Kalską!

 

 

Anna Lewandowska

Miesiące przed mundialem i początki rozgrywek o miano  piłkarskiego mistrza świata to okres, kiedy wiadomości o żonie Roberta Lewandowskiego biły w sieci rekordy popularności! 

 

Doda

Lata mijają, a ona nadal potrafi skupić na sobie uwagę internautów, wywołać ich emocje, wzbudzić kontrowersje, sprowokować dyskusję. Niepokorna, odważna, barwna – Doda nadal rządzi w Internecie!

 

 

Ewa Farna

Wszystko, co robi i mówi, zawsze spotyka się z ogromnym odzewem jej fanów.  To jedna z tych gwiazd, którą śmiało można nazwać „królową Internetu”!  

 

Barbara Kurdej Szatan

Ulubienica internautów. Wiadomości o niej są jednymi z najczęściej wyświetlanych i komentowanych w Party.pl. To też gwiazda, którą najrzadziej dotyka internetowy hejt. 

 

Michał Szpak

Ma najwierniejszych fanów na świecie! Cokolwiek by o nim napisać, z miejsca stanie się to hitem „klikalności”!   

Michał Szpak
Michał Szpak
Doda
Doda
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski na Instagramie
Instagram
Basia Kurdej Szatan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Basia Kurdej-Szatan w komplecie Sugarfree
Ewa Farna
Ewa Farna w fioletowej sukience i bluzie, Sopot SuperHit Festiwal 2018
ONS.pl
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Doda...
Mikołaj Roznerski...
Basia Kurdej Szatan...
Ewa Farna...
Anna Lewandowska...