Barbara Kurdej-Szatan
Instagram

Basia Kurdej-Szatan musiała powtarzać maturę! Poszło jej tak źle?

Barbara Kurdej-Szatan
Instagram

Wielkie odliczanie do matury już się rozpoczęło! 6 maja zaczną się egzaminy dojrzałości, gdzie uczniowie zmierzą się m.in. z matematyką, językiem polskim i obcym. Wielu maturzystom z pewnością będzie towarzyszył ogromny stres, ale mamy nadzieję, że nikt nie będzie miał tak pod górkę, jak Basia Kurdej-Szatan! Aktorka dwukrotnie musiała podejść do egzaminów dojrzałości. Dlaczego?

Basia Kurdej-Szatan dwa razy zdawała maturę 

Basia Kurdej-Szatan maturę zdawała 15 lat temu. W rozmowie z lokalnymi mediami gwiazda zdradziła, że do egzaminu musiała przystąpić dwukrotnie. Czy aktorce poszło, aż tak źle? Przeczytajcie, co powiedziała! 

Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie - powiedziała Basia dziennikarzom portalu 24opole.pl. - Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam. 

Zobacz także: Edyta Górniak, Małgorzata Rozenek, Michał Szpak. Jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy?

Aktorka uczęszczała na korepetycje z matematyki i języka polskiego. Całe szczęście trud pracy opłacił się, bo gwiazda zdała na same piątki, dzięki czemu dostała się na wymarzone studia. Kurdej-Szatan ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Było to dokładnie 10 lat temu!

Co warto przypomnieć nie wszystkie polskie gwiazdy mają maturę. Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski czy Kayah nigdy nie podeszli nawet do egzaminów!

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram

Basia dwukrotnie zdawała maturę

Barbara Kurdej Szatan w żółteh bluzie Suggerfree
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05