Instagram
1/5
Instagram

 

Fanki Bartosza Kurka muszą pogodzić się z tym, że jego serce jest już zajęte. Przystojny siatkarz spotyka się bowiem z Anną Grejman. Co więcej, para niedawno się zaręczyła. Plotkuje się, że może już niebawem staną na ślubnym kobiercu. Ostatnio para została przyłapana na czułościach w jednym z warszawskich centrów handlowych. Między nimi aż iskrzy! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Bartosz Kurek sportowcem roku 2018! Na gali pojawił się z dziewczyną

2/5

Bartosz Kurek i Anna Grejman na zakupach

 

Bartosz Kurek wybrał się ostatnio na zakupy do jednego z warszawskich centrów handlowych. Towarzyszyła mu jego narzeczona, która dzielnie czekała, aż przymierzy wszystkie interesujące go modele butów. Tym razem to chyba nie ona miała potrzebę rozbudowania swojej garderoby. Para zgodnie wyszła ze sklepu obładowana siatkami. Jednak to nie przeszkadzało im wymieniać się czułościami. Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Kim jest Bartosza Kurka? Mamy DUŻO zdjęć pary

3/5

Kim jest narzeczona Bartosza Kurka?

 

Narzeczoną Bartosza Kurka jest pochodząca ze Szczecina Anna Grejman. 25-latka podobnie jak on zajmuje się zawodowo siatkówką. Na co dzień gra w tureckim klubie Karayollari. Widać, że wspólna pasja bardzo dobrze robi tej parze. Bartosz Kurek i Anna Grejman nawet na zakupach nie mogą oderwać od siebie rąk! Ależ oni się kochają! 

4/5

Bartosz Kurek pojawił się ze swoją ukochaną na Gali Mistrzów Sportu 2018. Anna Grejman prezentowała się zjawiskowo w czerwonej kreacji. Niektórzy twierdzili, że przyćmiła samą Annę Lewandowską. 

 

Bartosz Kurek i Anna Grejman na Gali Mistrzów Sportu 2018

5/5

Bartosz Kurek i Anna Grejman nawet na chwilę nie wypuszczali siebie z ramion! To musi być wielka miłość!

Więcej na temat Bartosz Kurek