Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Baron własnoręcznie zrobił prezent dla Blanki! Nie uwierzycie z czego jest wykonany

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym spacerze

Blanka Lipińska i Baron nie szczędzą sobie czułości i pięknych prezentów. Jednak, jak wiadomo, najbardziej cieszą te, które zrobi się własnoręcznie! Tak też uczynił Baron i dla swojej ukochanej wykonał coś niezwykle uroczego. Materiał z którego powstał wspaniały upominek jest naprawdę oryginalny i bardzo kojarzy się z muzykiem!

Zobaczcie co takiego zrobił dla pisarki ukochany!

Zobacz także: Blanka Lipińska i Baron razem podczas kwarantanny! Zdecydowali się na takie same... Zobaczcie! 

Blanka Lipińska pochwaliła się prezentem od Barona. Muzyk wykonał go własnoręcznie!

Blanka Lipińska i Baron od kilku tygodni tworzą szczęśliwą i zgraną parę. Zakochani spędzają okres kwarantanny razem i nie rozstają się ze sobą praktycznie na krok! Niedawno spędzili też pierwsze wspólne święta Wielkanocne. Wtedy też muzyk zdecydował się na niezwykle romantyczny wpis. 

To pierwsze Święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego... ✨🙏🏼✨ • - napisał Baron pod zdjęciem z Blanką. 

Muzyk już nie raz obdarował swoją ukochaną wyjątkowymi prezentami. Baron naprawdę potrafi nieźle zaskoczyć nawet samą Blankę. Ostatnio wynosząc śmieci, wrócił do pisarki z ogromnym bukietem róż! Tym razem artysta zdecydował się wykonać drobny upominek dla swojej miłości własnoręcznie. 

Blanka na swoim InstaStory pokazała malutki kwiatuszek, który Baron wykonał dla niej ze... struny od gitary! Pisarka przypięła go sobie do jeansowej kurtki. 

- Zrobił mi kwiatka ze struny od gitary! Czyż on nie jest romantyczny? - powiedziała Blanka na swoim InstaStory. 

Prezenty wykonane własnoręcznie i od serca są najcenniejsze! Blanka to prawdziwa szczęściara, że ma tak romantycznego mężczyznę obok siebie. Zobaczcie jak wygląda upominek od muzyka dla swojej ukochanej.

Pisarka cały czas nosi ten piękny upominek od Barona przy sobie! 

Instagram

Blanka Lipińska i Baron to jedna z najbardziej gorących par polskiego show biznesu! Wiadomość o ich związku rozgrzała fanów do czerwoności! Wielbiciele pary bacznie obserwują każdy moment z ich życia i mocno trzymają kciuki za ich szczęście

Instagram/Blanka Lipińska

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48