Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej sukience
East News

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła zdjęciem męża. Pokazała za dużo!?

Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej sukience
East News

Basia Kurdej-Szatan już nie raz szokowała publikując bardzo prywatne nagrania na Instastories. Jej imprezowe filmiki przeszły już do historii, ale to dzięki nim zerwała z wizerunkiem "słodkiej blondynki". Teraz gwiazda znów podzieliła się na Instagarmie serią filmików, na których pokazała swojego męża. Okazuje się, że nagrała go podczas gry na pianinie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że Rafał Szatan nie jest do końca ubrany! Sami spójrzcie... 

Basia Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę na Instagramie?

Jak wiadomo rodzina Basi Kurdej-Szatan jest bardzo uzdolniona muzycznie. Zarówno ona, jak i jej mąż mogą pochwalić się świetnymi głosami. Okazuje się, że często muzykują w domu. Skąd to wiemy? Zdradziła to sama aktorka, która na Instagramie pokazała nagranie z mężem, grającym na pianinie. Rafał Szatan siedzi w samej koszulce i bokserkach. Nie ma na sobie spodni! 

Rafał Szatan gra na pianinie
Instagram

Występ muzyka podziwiała z kanapy Basia Kurdej-Szatan z córką. Dziewczynka w pewnym momencie zwróciła uwagę mamie, mówiąc ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w tych majtkach?  Chwilę potem gwiazda "M jak miłość" zmieniła kadr, ale pierwsze nagranie nie spodobało się niektórym Internautom.

Czy Basia Kurdej-Szatan faktycznie zaliczyła wpadkę, publikując nagranie z mężem w samej bieliźnie?

 

 

Basia Kurdej Szatan z mężem
Instagram

 

Basia Kurdej-Szatan z mężem, Rafałem Szatanem
East News

 

Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39