Barbara Kurdej-Szatan w bluzie z kapturem
ONS

Barbara Kurdej-Szatan ostro przeciw ustawie antyaborcyjnej "Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu i przekazywać genów zwyrodnialca"

Barbara Kurdej-Szatan w bluzie z kapturem
ONS

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie mocny wpis w którym skomentowała kontrowersyjny projekt ustawy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję". Projekt ustawy, który ma być rozpatrywany w Sejmie w środę 15 kwietnia wzbudza ogromne emocje wśród wielu Polek. Projekt przewiduje w zasadzie całkowity zakaz aborcji w naszym kraju-jego autorzy chcą, żeby kobiety nie mogły przerywać ciąży z powodu nieuleczalnej choroby płodu. Barbara Kurdej-Szatan nie zgadza się z kontrowersyjnym porojektem i dołączyła do strajku kobiet! Zobaczcie, co napisała gwiazda "M jak miłość"!

Barbara Kurdej-Szatan ostro o zwolennikach ustawy antyaborcyjnej

Wiele gwiazd już od kilku dni zachęca do strajku przeciw ustawie antyaborycjnej, którą będą rozpatrywać polityce w Sejmie. Teraz mocny wpis dotyczący ustawy opublikowała Barbara Kurdej-Szatan! Aktorka na swoim profilu na Instagramie zdradziła, dlaczego jest przeciwna wprowadzeniu proponowanych przez Kaję Godek zaostrzeń. 

Seri... znowu to sam... akurat gdy wszyscy zamknięci jesteśmy w domach, wykorzystywana jest sytuacja i ponownie w sejmie będzie rozpatrywany projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Przecież my nie walczymy o to, aby aborcję można było wykonać w każdym momencie, bo taki kobiecy kaprys - napisała aktorka.

W dalszej części wpisu Barbara Kurdej-Szatan ostro skomentowała projekt ustawy "Zatrzymaj abrocję"!

Walczymy o to, abyśmy nie musiały i abyście Wy! nie musiały w przyszłości rodzić dzieci z wrodzonymi ciężkimi wadami skazanymi na szybką i potwornie męczącą i dla dziecka i dla kobiety - śmierć. Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu. Aby nie musiały rodzić w momencie zagrożenia własnego życia i tkwić w przerażeniu, że zaraz umrą ... Niech po prostu zostanie tak jak jest teraz!!! Nie możemy wyjść na ulicę, ale możemy okazać swój sprzeciw tu. Nie dajmy się!!! Pamiętajcie, że niewola narodów zawsze zaczyna się od prób ubezwłasnowolnienia kobiet- czytamy na Instagramie.

Aktorka postanowiła wyłączyć komentarze pod swoim wpisem. Dlaczego?

Nie mam ochoty czytać pato-katolskich ( bo to nie są prawdziwi, wierzący, dobrzy ludzie ) nieuświadomionych, skrajnych pseudowypowiedzi.
#strajkkobiet #wolność #wolnośćwyboru #kobiety #piekłokobiet #nieskładamyparasolek

Zgadzacie się z opinią Barbary Kurdej-Szatan? Waszym zdaniem Sejm powinien odrzucić proponowane zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej?

Zobacz także: Anna Mucha ostro w obronie Basi Kurdej-Szatan! "Jesteście słabeuszami, po prostu smutnymi ludźmi"!

Barbara Kurdej-Szatan popiera strajk kobiet i sprzeciwia się zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serio ... znowu to samo ... akurat gdy wszyscy zamknięci jesteśmy w domach, wykorzystywana jest sytuacja i ponownie w sejmie będzie rozpatrywany projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Przecież my nie walczymy o to, aby aborcję można było wykonać w każdym momencie, bo taki kobiecy kaprys. Walczymy o to, abyśmy nie musiały i abyście Wy ! nie musiały w przyszłości rodzić dzieci z wrodzonymi ciężkimi wadami skazanymi na szybką i potwornie męczącą i dla dziecka i dla kobiety - śmierć. Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu. Aby nie musiały rodzić w momencie zagrożenia własnego życia i tkwić w przerażeniu, że zaraz umrą ... Niech po prostu zostanie tak jak jest teraz !!! Nie możemy wyjść na ulicę, ale możemy okazać swój sprzeciw tu. Nie dajmy się !!! Pamiętajcie, że niewola narodów zawsze zaczyna się od prób ubezwłasnowolnienia kobiet ....... Wyłączam komentarze. Nie mam ochoty czytać pato-katolskich ( bo to nie są prawdziwi, wierzący, dobrzy ludzie ) nieuświadomionych, skrajnych pseudowypowiedzi. #strajkkobiet #wolność #wolnośćwyboru #kobiety #piekłokobiet #nieskładamyparasolek

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Zgadzacie się z opinią aktorki?

Barbara Kurdej-Szatan

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Doda o karierze Viki Gabor i Roksany Węgiel. Która z młodych artystek ma szansę na karierę zagraniczną?

zobacz 01:31