Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Barbara Kurdej-Szatan w bluzie z kapturem
ONS
Newsy

Barbara Kurdej-Szatan ostro przeciw ustawie antyaborcyjnej "Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu i przekazywać genów zwyrodnialca"

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie mocny wpis w którym skomentowała kontrowersyjny projekt ustawy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję". Projekt ustawy, który ma być rozpatrywany w Sejmie w środę 15 kwietnia wzbudza ogromne emocje wśród wielu Polek. Projekt przewiduje w zasadzie całkowity zakaz aborcji w naszym kraju-jego autorzy chcą, żeby kobiety nie mogły przerywać ciąży z powodu nieuleczalnej choroby płodu. Barbara Kurdej-Szatan nie zgadza się z kontrowersyjnym porojektem i dołączyła do strajku kobiet! Zobaczcie, co napisała gwiazda "M jak miłość"!

Ile ważą polskie gwiazdy: Wieniawa, Rozenek, Lewandowska, Doda, Kurdej? Sprawdziliśmy to!

Barbara Kurdej-Szatan ostro o zwolennikach ustawy antyaborcyjnej

Wiele gwiazd już od kilku dni zachęca do strajku przeciw ustawie antyaborycjnej, którą będą rozpatrywać polityce w Sejmie. Teraz mocny wpis dotyczący ustawy opublikowała Barbara Kurdej-Szatan! Aktorka na swoim profilu na Instagramie zdradziła, dlaczego jest przeciwna wprowadzeniu proponowanych przez Kaję Godek zaostrzeń. 

Seri... znowu to sam... akurat gdy wszyscy zamknięci jesteśmy w domach, wykorzystywana jest sytuacja i ponownie w sejmie będzie rozpatrywany projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Przecież my nie walczymy o to, aby aborcję można było wykonać w każdym momencie, bo taki kobiecy kaprys - napisała aktorka.

W dalszej części wpisu Barbara Kurdej-Szatan ostro skomentowała projekt ustawy "Zatrzymaj abrocję"!

Walczymy o to, abyśmy nie musiały i abyście Wy! nie musiały w przyszłości rodzić dzieci z wrodzonymi ciężkimi wadami skazanymi na szybką i potwornie męczącą i dla dziecka i dla kobiety - śmierć. Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu. Aby nie musiały rodzić w momencie zagrożenia własnego życia i tkwić w przerażeniu, że zaraz umrą ... Niech po prostu zostanie tak jak jest teraz!!! Nie możemy wyjść na ulicę, ale możemy okazać swój sprzeciw tu. Nie dajmy się!!! Pamiętajcie, że niewola narodów zawsze zaczyna się od prób ubezwłasnowolnienia kobiet- czytamy na Instagramie.

Aktorka postanowiła wyłączyć komentarze pod swoim wpisem. Dlaczego?

Nie mam ochoty czytać pato-katolskich ( bo to nie są prawdziwi, wierzący, dobrzy ludzie ) nieuświadomionych, skrajnych pseudowypowiedzi.
#strajkkobiet #wolność #wolnośćwyboru #kobiety #piekłokobiet #nieskładamyparasolek

Zgadzacie się z opinią Barbary Kurdej-Szatan? Waszym zdaniem Sejm powinien odrzucić proponowane zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej?

Zobacz także: Anna Mucha ostro w obronie Basi Kurdej-Szatan! "Jesteście słabeuszami, po prostu smutnymi ludźmi"!

Barbara Kurdej-Szatan popiera strajk kobiet i sprzeciwia się zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serio ... znowu to samo ... akurat gdy wszyscy zamknięci jesteśmy w domach, wykorzystywana jest sytuacja i ponownie w sejmie będzie rozpatrywany projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Przecież my nie walczymy o to, aby aborcję można było wykonać w każdym momencie, bo taki kobiecy kaprys. Walczymy o to, abyśmy nie musiały i abyście Wy ! nie musiały w przyszłości rodzić dzieci z wrodzonymi ciężkimi wadami skazanymi na szybką i potwornie męczącą i dla dziecka i dla kobiety - śmierć. Aby kobiety nie musiały rodzić dzieci z gwałtu. Aby nie musiały rodzić w momencie zagrożenia własnego życia i tkwić w przerażeniu, że zaraz umrą ... Niech po prostu zostanie tak jak jest teraz !!! Nie możemy wyjść na ulicę, ale możemy okazać swój sprzeciw tu. Nie dajmy się !!! Pamiętajcie, że niewola narodów zawsze zaczyna się od prób ubezwłasnowolnienia kobiet ....... Wyłączam komentarze. Nie mam ochoty czytać pato-katolskich ( bo to nie są prawdziwi, wierzący, dobrzy ludzie ) nieuświadomionych, skrajnych pseudowypowiedzi. #strajkkobiet #wolność #wolnośćwyboru #kobiety #piekłokobiet #nieskładamyparasolek

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Zgadzacie się z opinią aktorki?

Barbara Kurdej-Szatan

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Anja Rubik protestuje przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej
Facebook
Newsy
Anja Rubik wściekła na polski Sejm: "Najbardziej barbarzyńskie, antyaborcyjne prawo na świecie". Co jeszcze napisała?

Anja Rubik jest jedną z gwiazd, która zaangażowała się w "czarny protest". Co to takiego? Tysiące Polek i wiele gwiazd protestowało przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, która wczoraj była tematem dyskusji w Sejmie. Pięć tysięcy osób zebrało się na ulicy Wiejskiej w Warszawie, żeby wyrazić swoje poparcie dla inicjatywy "Ratujmy kobiety". W Sejmie przedstawione zostały dwa projekty ustawy o aborcji: jeden liberalizujący obecne przepisy, zgodnie z którym aborcja byłaby możliwa do 12. tygodnia ciąży, a drugi całkowicie zakazujący aborcji. Autorzy drugiego projektu chcieli całkowicie zakazać aborcji, a dodatkowo proponowali, by za dokonanie aborcji karać więzieniem i lekarza, który ją przeprowadzi i kobietę, która jej dokonała. Co zdecydował Sejm?   Anja Rubik oburzona decyzją polskiego Sejmu Posłowie zdecydowali, że projekt inicjatywy "Ratujmy kobiety" został odrzucany, a projekt ustawy antyaborcyjnej został przekazany do dalszego procedowania. Decyzja posłów nie spodobała się oczywiście Anji Rubik , która wspierała bardzo projekt ustawy, który wyszedł od inicjatywy "Ratujmy kobiety". Co napisała na swoim Facebooku? Polski parlament właśnie zdecydował, aby kontynuować pracę nad prawdopodobnie najbardziej barbarzyńskim antyaborcyjnym prawem na świecie, piętnując kobiety i lekarzy, powodując, że każda forma aborcji jest nielegalna! Wliczając w to aborcje po gwałcie, po wykryciu deformacji genetycznych, a nawet w momencie gdy istnieje zagrożenie dla życia kobiety.!! Medycyna prenatalna prawdopodobnie potencjalnie karalna - napisała na swoim Facebooku Anja Rubik. Co o tym sądzicie? Zgadzacie się z Anją Rubik, a może uważacie, że decyzja większości posłów była słuszna? Zagłosujcie w naszej sondzie!   ZOBACZ:  "Czarny protest": Gwiazdy sprzeciwiają się próbie zaostrzenia ustawy antyaborycjnej! ZDJĘCIA  ...

Czarny Protest w Warszawie
Eastnews
Newsy
Najpierw awantura w Sejmie, później głosowanie. Posłowie podjęli decyzję w sprawie projektu o zakazie aborcji. Jaką?

Dziś o godzinie 17.00 ruszyły prace komisji sprawiedliwości i praw człowieka nad obywatelskim projektem komitetu "Stop Aborcji". Po obradach i głosowaniu, komisja opowiedziała się za odrzuceniem projektu ustawy komitetu Stop Aborcji.  Wniosek o odrzucenie zgłosił poseł PiS Witold Czarnecki. Za takim rozwiązaniem zagłosowało 15 członków komisji. Przypominamy, że zgodnie z projektem tej ustawy, kobiety miały być karane za dokonywanie aborcji.    Komisja odrzuciła projekt o zakazie aborcji Wielokrotnie opowiadaliśmy się przeciwko karaniu kobiet - powiedziała tvn24 rzecznik klubu PiS Beata Mazurek.   My podkreślamy jedno: to nie jest nasz projekt, my się nie zgadzamy na karanie kobiet, to nigdy nie było naszym zamiarem. Mieliśmy jasne sygnały Kościoła, że również nie podziela tego radykalnego punktu widzenia. Przygotowujemy rozwiązania, które będą do przyjęcia przez obie strony - mówił szef klubu PiS, wicemarszałek Ryszard Terlecki. Podczas obrad nie brakowało nerwowych sytuacji, opozycja twierdziła, że posiedzenie nie jest regulaminowe.  Sejm zajmie się sprawozdaniem komisji na posiedzeniu już jutro, co oznacza, że nie jest to jeszcze definitywny koniec prac nad projektem.  Sejm albo go odrzuci, albo projekt wróci do prac w komisji - mówił Marek Suski z PiS.  Wiele wskazuje zatem na to, że poniedziałkowy czarny protest, w którym wzięło udział tysiące kobiet w całej Polsce, przyniósł skutek. Przypominamy, że wcześniej Sejm zdecydował o odrzuceniu projektu komitetu "Ratujmy kobiety", który zakładał wprowadzenie zezwolenia na aborcję na życzenie do 12. tygodnia ciąży.   ZOBACZ:  "Ten marsz przejdzie do historii" - gwiazdy o czarnym proteście! Co napisała Korwin, Młynarska? @pisorgpl głosuje za odrzuceniem projektu ustawy o zaostrzeniu prawa aborcyjnego pic.twitter.com/IuCi2S6hiX —...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner