Kariera Barbary Kurdej-Szatan to przykład jednego z bardziej błyskotliwych debiutów zeszłego roku. Urocza aktorka zyskała popularność dzięki udziałowi w serii reklam Play, ale szybko potrafiła przekuć rozpoznawalność ze spotu na konkretne propozycje zawodowe. Role w popularnych serialach i brylowanie na salonach pozwoliło jej przebić się do czołówki gwiazd. Przypomnijmy: Kurdej-Szatan jak Socha na okładce magazynu

Reklama

Blondynka Playa nigdy nie ukrywała, że ma duże ambicje i marzy jej się rola w pełnometrażowym filmie. Teraz jej marzenia doczekały się realizacji. Jak informuje "Flesz", Barbara Kurdej-Szatan wystąpił w komedii romantycznej "Dzień Dobry! Kocham Cię" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Aktorka wcieli się w jedną z głównych ról, a towarzyszyć jej będą dwaj amanci polskiego kina - Maciej Zakościelny i Aleksy Komorowski. Barbara na planie spędzi cały lipiec, a obraz ma wejść do kin już jesienią.

Ryszard Zatorski to świetny człowiek. Mieliśmy już kilka prób z aktorami i atmosfera na planie jest rewelacyjna. Tyle się u mnie dzieje, na wakacje pojadę w październiku - komentuje w rozmowie z magazynem Kurdej-Szatan.

Myślicie, że ma szanse zostać też gwiazdą kina?

Zobacz: Kurdej-Szatan: "Na reklamie Play zarobiłam tyle, że..."

Zobacz także
Reklama

Barbara Kurdej-Szatan na salonach z mężem i córką:

Reklama
Reklama
Reklama