Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jakie ma zachcianki w czasie ciąży! Gwiazda serialu "M jak miłość" już od kilku dni nie ukrywa, że wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Media już jakiś czas temu zaczęły podejrzewać, że jest w ciaży, ale sama aktorka nie komentowała doniesień na swój temat. Dopiero w rozmowie z magazynem "Party" Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że jej rodzina znów się powiększy!

Reklama

Jakie ciążowe zachcianki ma Basia Kurdej-Szatan?

Jak już wiemy Barbara Kurdej-Szatan jest w tej chwili w piątym miesiącu ciąży, a narodziny drugiego dziecka są zaplanowane na wrzesień br.

Jak będzie teraz? Bardzo chciałabym rodzić naturalnie i taki mamy plan. Poród to dla mnie trudne, ale i magiczne przeżycie. Jednak jestem przekonana, że natura tak wszystko urządziła, by było to dobre i dla dziecka, i dla mamy. Bardzo bym chciała, żeby Rafał był ze mną także podczas drugiego porodu. Obecnie tatusiowie nie mają wstępu na porodówki, nie mogą odwiedzać swoich partnerek i dzieci w szpitalu. Oboje mamy jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni- wyznała w rozmowie z magazynem "Party".

Jesteś w ciąży i nie nadążasz z przygotowywaniem zachcianek ciążowych? Dostępny w PizzaPortal kod rabatowy to okazja, by zamówić gotowy posiłek!

Ostatnio przyszła mama pochwaliła się fotkami z pięknej ciążowej sesji. Barbara Kurdej-Szatan opublikowała wówczas zdjęcia na którym pokazała goły brzuszek, który jest już naprawdę bardzo duży. Teraz gwiazda "M jak miłość" pokazała, jakie ma zachcianki w czasie ciąży!

Czas łasucha nastał ???? mmmmmniam zabieram się za pyszną kawową bezę- napisała na Instagramie.

Jak na zdjęcie i wpis aktorki zareagowali internauci?

Zobacz także

- I to jest urok ciąży ????????można jeść co się chce tzn jeśli nie mamy dolegliwości....????
- Zachcianka na slodkie?????
- Wcinaj Kochana bo inaczej bedzie Maluszek wkurzony????????????????????
- Jak beza to będzie chłopak ????- komentują fani.

Zobaczcie nowe zdjęcie opublikowane przez aktorkę! Przypominamy, że Barbara Kurdej-Szatan do tej pory nie zdradziła, jakiej płci będzie jej drugie dziecko.

Zobacz także: Basia i Rafał Szatanowie otrzymali niezwykły prezent od przyjaciół z okazji ciąży aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jakie ma zachcianki w ciąży.

Instagram

Aktorka we wrześniu po raz drugi zostanie mamą.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama