Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Aktorka ma już naprawdę duży brzuszek, którym właśnie pochwaliła się na najnowszym zdjęciu opublikowanym na Instagramie. Gwiazda serialu "M jak miłość" zaledwie kilka dni temu udostępniła w sieci piękne fotki z sesji do magazynu, a teraz pokazała się w naturalnym wydaniu z odsłoniętym brzuszkiem. Internauci są zachwyceni!

Reklama

Basia Kurdej-Szatan pokazała duży brzuszek

Narodziny drugiego dziecka Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana są zaplanowane na połowę września. Gwiazda "M jak miłość" ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek i jak sama ostatnio przyznała, czuje, że maleństwo przyjdzie na świat przed wyznaczonym terminem. Teraz, aktorka razem z mężem szykują się do narodzin synka.

Razem z mężem mamy takie natury, że pewne sprawy zostawiamy na ostatnią chwilę. Jesteśmy doświadczonymi rodzicami i wiemy, że na początku maluszek niewiele potrzebuje. Dlatego dopiero niedawno zamówiliśmy najbardziej potrzebne rzeczy: trochę ubrań, wózek i specjalne malutkie łóżeczko. Na razie synek będzie mieszkał z nami w sypialni, tuż obok małżeńskiego łóżka- Basia wyznała ostatnio w rozmowie z "Fleszem".

Tuż przed porodem Barbara Kurdej-Szatan pokazała swoim fanom piękne naturalne zdjęcie, na którym pozuje z odsłoniętym brzuszkiem, a obok leży jej córeczka Hania. Internauci są zachwyceni tym widokiem!

- Piękna mama piękna córka to i będzie piękny synek????
- Pięknie Pani wygląda
- Cudnie ❤️????????
- Jaki cudny brzusio????????????- komentują fani.

Zobaczcie, jak tuż przed porodem prezentuje się Basia Kurdej-Szatan!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan zdradziła w końcu imię syna! Ostatnio bardzo popularne... "Świetnie to brzmi"

Zobacz także

Barbara Kurdej-Szatan pokazała duży brzuszek.

Gwiazda "M jak miłość" już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama